Jennifer Aniston zapewnia, że kontynuacja „Przyjaciół” jest możliwa
Kadr z serialu „Przyjaciele” / fot. Getty Images

Jennifer Aniston zapewnia, że kontynuacja „Przyjaciół” jest możliwa

Kultowy serial powróci?
05.06.2019

Będzie kontynuacja Przyjaciół?

Jeśli wciąż nie możecie przestać oglądać starych odcinków Przyjaciół (dzięki, Netflix!), mimo, że wszystkie dialogi znacie już na pamięć, na pewno ucieszy was wieść, że jest szansa na kontynuację produkcji. To słowa samej Jennifer Aniston, czyli serialowej Rachel, która na ten temat wypowiedziała się ostatnio, będąc gościem programu The Ellen Degeneres Show.

Serial Przyjaciele miał głównego bohatera. Zauważyłyście?

Jennifer Aniston o kontynuacji Przyjaciół

O to, czy jest szansa na ciąg dalszy serialu, Jennifer Aniston została zapytana wprost. Jak odpowiedziała? Bardzo optymistycznie!

„Dlaczego nie?! Wiesz dlaczego? Posłuchaj, powiem ci. Ja bym to zrobiła, dziewczyny by to zrobiły, i chłopcy by to zrobili. Zapewniam cię. Wszystko się może zdarzyć” – powiedziała. Tym samym dając nadzieję fanom produkcji. I znak... producentom. 

Aniston zrobiła to zresztą nie po raz pierwszy. O tym, że chętnie powróciłaby na plan Przyjaciół powiedziała już w zeszłym roku, udzielając wywiadu magazynowi InStyle.

„Courtney, Lisa i ja sporo o tym rozmawiamy, marzymy o tym!” – zapewniła. Dodając, że rola w serialu, była najlepszą rzeczą, jaka ją spotkała w życiu. „Nie wiem, jak miałoby to dzisiaj wyglądać, ale bardzo chciałabym się przekonać” – powiedziała także. A my mamy nadzieję, że będzie miała okazję. Im szybciej, tym lepiej.

Wy też możecie mieć szminkę Rachel z Przyjaciół.

fot. Getty Images

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie