UWAGA! AKTUALIZACJA: Wygraj weekend w spa i sesję w BAZAAR, weź udział w naszym konkursie
Ambasadorki akcji Evoque – I'm on the move

UWAGA! AKTUALIZACJA: Wygraj weekend w spa i sesję w BAZAAR, weź udział w naszym konkursie

Poznaj historie Ambasadorek naszej akcji i opowiedz nam swoją, która zainspiruje inne kobiety do działania.
14.07.2019

Evoque I'm on the move – konkurs Harper's Bazaar i Range Rovera Evoque

Nie mamy żadnych wątpliwości, że dzisiejsze kobiety inspirują otoczenie jak nigdy wcześniej. Joanna Przetakiewicz, Anna Halarewicz, Karolina Gorczyca i Katarzyna Bonda są tego najlepszym przykładem. Oddane swoim pasjom nieustannie się rozwijają, osiągając sukces za sukcesem. Na swojej drodze wspierając inne kobiety. Ale wcale nie trzeba być ani bizneswoman, ani ilustratorką, ani aktorką czy pisarką, by zmieniać świat na lepsze. Wystarczy pozytywna energia, która pozwala wprawiać w ruch najbliższe otoczenie. To właśnie z myślą o takich kobietach – kobietach takich jak Wy – pod mecenatem nowego Range Rovera Evoque powołaliśmy do życia projekt Evoque – I'm on the move. Chcemy pokazać jak dynamiczne są współczesne Polki i wesprzeć ich działania, by poczuły się docenione i wiedziały, jak ważne są dla nas ich postawy. Dlatego gorąco zapraszamy Was do udziału. Zwłaszcza, że czekają na Was wspaniałe nagrodyweekend (z osobą towarzyszącą) w Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane z ekskluzywną strefą SPA, podczas którego do Waszej dyspozycji będzie najnowszy model Range Rover Evoque, a także profesjonalna sesja zdjęciowa i publikacja na łamach Harper's Bazaar. Co trzeba zrobić? Wystarczy opowiedzieć nam swoją historię.

Karolina Gorczyca

Wygraj sesję w Bazaar i weekend w spa – Co trzeba zrobić?

W ramach inspiracji zajrzyjcie na stronę Harpersbazaar.pl/evoque, którą stworzyliśmy specjalnie na potrzeby projektu. To właśnie tu znajdziecie szczegółowy regulamin konkursu. I to właśnie tu czekają na Was wideo i wywiady z Ambasadorkami Evoque – I'm on the move: Joanną Przetakiewicz, Anną Halarewicz, Karoliną Gorczycą i Katarzyną Bondą. Poznajcie ich historie, a następnie podzielcie się z nami swoją – opowiedzcie o swojej pracy, pasji – o tym, co Was napędza.  I nie ma znaczenia, czym zajmujecie się zawodowo, czy żyjecie w wielkim mieście, czy blisko natury. Czy jesteście typem lidera czy osobami nieśmiałymi. A może wciąż poszukujecie odpowiedzi na pytanie – kim jestem? To jest ten czas, kiedy poprzez historię innych kobiet możecie dostrzec siłę sprawczą także w sobie. A Wasza historia może być inspiracją dla innych. Bo to Wy jesteście ruchem!

Tu znajdziecie FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Katarzyna Bonda

UWAGA! AKTUALIZACJA:

Z uwagi na duże zainteresowanie konkursem, wydłużamy czas jego trwania. Na Wasze zgłoszenia czekamy o dwa tygodnie dłużej, czyli do 28 lipca 2019 roku! Powodzenia.

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie