Tego lata to właśnie tę kawę będą pić wszystkie fashionistki
fot. materiały prasowe Fendi

Tego lata to właśnie tę kawę będą pić wszystkie fashionistki

Kawa... do torebki?
03.07.2019

Na początku były... lody. To właśnie one czekały na klientów mieszczącego się w Londynie luksusowego domu towarowego Selfridges w specjalnej, designerskiej lodówce. Obowiązkowo z logo Fendi, bo to właśnie włoski dom mody wpadł na pomysł, by w czasie wakacji uprzyjemnić swoim fanom zakupy. Najwyraźniej inicjatywa spotkała się z gorącym przyjęciem, bo tego lata marka postanowiła pójść o krok dalej i otworzyć całą kawiarnię. Fendi Caffe będzie otwarta w lipcu i sierpniu, znajdziecie ją na piątym piętrze Harrodsa.

Na tę kawę czekali wszyscy millenialsi (i my też!).

Fendi otwiera swoją kawiarnię w Harrodsie!

W designerskiej kawiarni nie tylko będzie można napić się pysznej kawy z monogramem FF na kołderce ze spienionego mleka, zagryzając ją biszkoptami lub tortem również z logo marki, ale i skosztować włoskich specjałów (w końcu dom mody Fendi narodził się właśnie we Włoszech). Podane zostaną w specjalnie zaprojektowanej zastawie stołowej. Kubki, talerze, a nawet sztućce czy maty także zdobią logotypy marki. Jeśli więc w przerwie od zakupów lubicie napić się kawy i... zrobić sobie zdjęcie na Instagram, wiecie już, dokąd się wybrać.

Fendi Caffe

Fendi Caffefot. materiały prasowe Fendi

A to jeszcze nie koniec atrakcji. Częścią kawiarni jest równie stylowy Peekaboo bar, nazwany tak na cześć kultowej już torebki Fendi. Nie bez przyczyny. Jeśli jesteście szczęśliwymi posiadaczkami modelu Mini Peekaboo, to właśnie tu będziecie mogły go spersonalizować oraz dokupić dodatkowe akcesoria. A nawet samą torebkę, dobierając jej składowe (pasek, rączkę i body) według własnego uznania.

6 powodów, dla których warto pić kawę.

Peekaboo barfot. materiały prasowe Fendi

W Harrodsie przez 6 miesięcy będzie można kupić także najbardziej pożądane modele butów Fendi. Wystarczy wsiąść do specjalnej taksówki, krążącej po ulicach Londynu. Poznacie ją po biało-czarnym kolorze i wzorze na bazie charakterystycznego monogramu. FF – i wszystko jasne!

Macie apetyt na więcej? Zajrzyjcie do lipcowo-sierpniowego numeru Harper's Bazaar Polska (2019). I przeczytajcie artykuł „Skosztuj luksusu” o kawiarniach i restauracjach założonych niedawno przez Gucci, Pradę, Jacquemusa i inne domy mody. Tak teraz smakuje luksus! 

fot. materiały prasowe Fendi

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie