Spędź weekend jak arystokratka, wybierz się z nami na Galę Derby 2019
fot. AKPA

Spędź weekend jak arystokratka, wybierz się z nami na Galę Derby 2019

Już w najbliższą niedzielę, 7 lipca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec.
05.07.2019

Jeśli z zachwytem oglądałyście zdjęcia królowej Elżbiety, księżnej Kate, Sary Ferguson, Gabrieli Windsor czy księżniczki Eugenii z tegorocznego Royal Ascot, mamy dla was dobrą wiadomość. W ten weekend macie okazję, by spędzić czas jak arystokratki. I ubrać się równie pięknie jak one. Już w najbliższą niedzielę, 7 lipca 2019 roku na Torze Służewiec (który w tym roku świętuje 80-lecie swojego istnienia) odbędzie się jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń sezonu wyścigów konnych – Gala Derby 2019. W ramach której odbędzie się także konkurs na najpiękniejszy kapelusz. Jeśli potrzebujecie inspiracji, zajrzyjcie do naszej galerii (poniżej), gdzie zgromadziłyśmy dla was zdjęcia najpiękniejszych i najoryginalniejszych kapeluszy tegorocznych wyścigów Royal Ascot.

Royal Ascot 2019 fot. Getty Images

Gala Derby 2019 na Torze Wyścigów Konnych Służewiec – Atrakcje

Na Tor Służewiec zapraszamy już od godziny 13.00. To właśnie wtedy można zgłosić swoją chęć udziału w konkursie na najpiękniejszy kapelusz (postarajcie się, mamy przyjemność zasiadać w jury!). A już o 14.00 odbędzie się pierwsza z siedmiu gonitw. Wśród nich odbędzie się m.in. gonitwa o Nagrodę Prezesa Totalizatora Sportowego (o godzinie 16.30), a także – najważniejsza – Westminster Derby, która o godzinie 17.45 zostanie rozegrana na Torze Wyścigów Konnych Służewiec już po raz 75. Do rywalizacji o błękitną wstęgę stanie 17 koni. 

fot. AKPA

To jeszcze nie wszystko. W przerwach między wyścigami na Torze Głównym odbędą się pokazy konne, w tym show znanej miłośniczki koni Karoliny Wajdy. Przewidziane są także atrakcje dla dzieci: fotobudka, stoisko wybijania monet, park linowy, zjeżdżalnie, dmuchany tor przeszkód, eurobunge, elektryczna kolejka, warsztaty kreatywne, malowanie buzi (wszystko to w strefie ogólnodostępnej). Będzie można także ręcznie pomalować podkowy, a także przekąsić coś pysznego z foodtrucków, stojących w specjalnej strefie gastronomicznej. Nie może was więc zabraknąć. 

Bilety do strefy ogólnodostępnej (w cenie 19 zł) kupicie na stronie ebilet.pl oraz w kasach na Torze Służewiec w dniu wydarzenia. Bądźcie tam z nami! Na zachętę przypominamy, jak dobrze bawiliśmy się na Torze Służewiec podczas Bazaar & Esquire Horse Racing Day?

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie