Co mają wspólnego Karl Lagerfeld i Kendall Jenner? Zdziwicie się!
Kendall Jenner w sesji dla Harper's Bazaar US / fot. Karl Lagerfeld

Co mają wspólnego Karl Lagerfeld i Kendall Jenner? Zdziwicie się!

Projektant i modelka opowiadają o swoich ojcach, strojach do spania, gwiazdorstwie i... czego potrzebują do szczęścia.
22.06.2016

Poznali się dwa lata temu, podczas pierwszej przymiarki Kendall dla Chanel. „Byłam zestresowana, ponieważ to był mój pierwszy pokaz Chanel, pierwszy sezon, i tak naprawdę nie do końca wiedziałam, co robię”, opowiadała modelka w wywiadzie dla Harper's Bazaar. Dodatkowo onieśmielało ją, że pozna samego Karla Lagerfelda. „Gdy spotykam kogoś po raz pierwszy, w ogóle czuję się onieśmielona. O Karlu wcześniej słyszałam od Cary Delevingne, jaki jest zabawny, normalny, cool. Ale zanim go spotkałam... Cóż, kiedy myślisz o kimś tak zdumiewającym, tak naprawdę nie do końca wierzysz w jego istnienie. Teraz gdy razem pracujemy, nasza relacja staje się z każdym spotkaniem bliższa.”

Wygląda na to, że Karl szczerze Kendall polubił. We wspólnym wywiadzie mówi nawet, że 20-latka ma zadatki na to, by stać się ikoną. Razem odpowiadali na pytania Laury Brown. A dziennikarka zapytała ich między innymi:

Jakimi byli dziećmi?

Karl: Ja byłem zepsutym dzieciakiem. Moja matka mawiała do mnie: „Wyglądasz okej, choć nie tak dobrze jak ja”. Miałem taką głowę (szeroko rozkłada ręce). Jako pięciolatek umiałem pisać i tak dalej. W wieku sześciu lat mówiłem w trzech językach (angielski, francuski i niemiecki).

Kendall: Wielu ludzi mówi, że jeśli ktoś miał takie dzieciństwo jak ja [transmitowane w reality show, przyp.red.], nie będzie normalny. Ale najważniejsze, jak rodzice cię wychowują. Ja byłam wychowywana bardzo normalnie.

Kim chcieli zostać, gdy dorosną?

Karl: Lubiłem tylko czytać i szkicować. W wieku 16 lat skończyłem szkołę i chciałem jechać do Paryża. Rok później rodzice pozwolili mi na samodzielny wyjazd. To w ogóle nie było niebezpieczne, nie tak jak teraz. Dostałem przyjemne kieszonkowe, wszystko było doskonale. Potem wygrałem konkurs [International Woolmark Prize w 1954 roku, przyp.red.] Tak zaczynałem.

Kendall: Ja zawsze kochałam zwierzęta. Przez 10 lat jeździłam konno, więc myślałam, że będę zajmować się tym zawodowo, a potem zostanę weterynarzem. Grałam w gry wideo, w których trzeba leczyć zwierzęta.

O ojcach:

Karl: Mój ojciec nigdy nie mówił nie, więc miałem wszystko, co chciałem. W wieku 20 lat dostałem bentleya.

Kendall: Mama była łatwym przeciwnikiem, ale tata był bardzo surowy.

O tym, że są marką:

Karl: Nie budzę się z myślą: jestem marką.

Kendall: Ja też nie.

Czego potrzebują do szczęścia?

Karl: Zdrowia

Kendall: Rodziny i przyjaciół.

O ubraniu do snu:

Karl: Gdy byłem dzieckiem, mama mi mówiła, że zawsze muszę być bez zarzutu, nawet gdy idę do łóżka.

Kendall: Wiesz, co się mówi: ubieraj się jak najlepiej, kiedy kładziesz się spać, bo nigdy nie wiadomo, kogo spotkasz w swoich snach.

O fanach:

Karl: Nie jestem zbyt miły. Potrafią być agresywni.

Kendall: Zawsze próbuję być dla nich miła, ale czasem jest trudno, bo jesteś człowiekiem i masz zły dzień.

O czasie, gdy ma się 20 lat:

Kendall: Wiem, że jeszcze wielu rzeczy muszę się nauczyć.

Karl: Kiedy miałem 24 lata, mama mnie wezwała i powiedziała: „Od tej pory już będzie z górki.”

Zobacz także: Kwestionariusz Kendall Jenner!

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie