Tommy Hilfiger opowiada o współpracy z Gigi Hadid
Gigi Hadid i projektant Tommy Hilfiger / fot. materiały prasowe

Tommy Hilfiger opowiada o współpracy z Gigi Hadid

Tylko u nas przeczytacie, co projektant naprawdę myśli o modelce!
22.07.2016

Jest gwiazdą jego pokazów, ambasadorką nie tylko zaprojektowanych przez niego ubrań, ale także akcesoriów. Oprócz tego stworzyła kapsułową kolekcję dla jego marki i właśnie została twarzą zapachu The Girl, limitowanej edycji, którą od niedawna można kupić w polskich perfumeriach Douglas. Przy okazji tej premiery Tommy Hilfiger zdradza szczegóły współpracy z Gigi Hadid.

Więcej o The Girl przeczytacie tutaj.

 

Jak rozpoczęła się twoja współpraca z Gigi Hadid?

TOMMY HILFIGER: Znam Gigi i jej rodzinę od wielu lat. Niesamowicie było obserwować, jak dorasta i staje się jedną z najbardziej wpływowych postaci w świecie mody. Dziś Gigi na nowo definiuje rolę modelki we współczesnym świecie. W bardzo autentyczny sposób łączy się ze swoimi fanami, a przy tym ma niesamowitą etykę pracy, prekursorskie poczucie stylu i prawdziwie magnetyczną, inspirującą osobowość. Ze swoją osobowością, pogodą ducha i optymizmem Gigi jest współczesnym ucieleśnieniem „dziewczyny Tommy’ego”.

 

Czyli amerykańskiej dziewczyny z sąsiedztwa. Co oznacza dla ciebie hasło?

Fajna, wyluzowana i naturalnie piękna. Jest pewna siebie i ma niewymuszony styl. Po prostu Gigi.

 

W Gigi najbardziej podoba ci się?

Jej pewność siebie. Jest dziewczyną z Kalifornii, ma luźny styl, typowy dla Zachodniego Wybrzeża, a jednocześnie jest bardzo kobieca. Wykorzystaliśmy to w naszej kapsułowej kolekcji.

 

Za co podziwiasz Gigi?

Za jej optymizm – jest mi naprawdę bliski.

 

Dlaczego Gigi okazała się najlepszym wyborem jako twarz twojego nowego zapachu, The Girl?

To kontynuacja naszej współpracy. Gigi jest globalną ambasadorką damskiej linii Tommy Hilfiger. Chodziła już w naszych pokazach, pojawi się też w kampanii jesień-zima 2016/2017. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że dołączyła do naszej rodziny.

 

Co ci się najbardziej podoba w nowym zapachu?

Jest prosty, świeży, czysty i idealnie odzwierciedla wolnego ducha Gigi.

 

Co najbardziej utkwiło ci w pamięci podczas pracy z Gigi?

Naszą współpracą z prawdziwego zdarzenia było tworzenie kapsułowej kolekcji. Wspólnie tworzyliśmy jej każdy element. Gigi była całkowicie oddana i szczera, więc rezultaty są odzwierciedleniem jej pasji i kreatywności.

 

Jak narodziła się nazwa zapachu The Girl?

Inspiruje mnie „dziewczyna Tommy’ego” – ktoś, kto jest uosobieniem ducha naszej marki i nie boi się próbować nowych rzeczy. Projektując nową kolekcję, zawsze o niej myślę. I daje to świetne efekty, zwłaszcza od kiedy współpracuję z Gigi.

 

Jak poszła sesja z Gigi?

Niesamowicie – ujęcia z nią wyglądają cudownie. 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie