EXCLUSIVE: Najnowsza kampania Zalando na jesień-zimę 2016/2017
Elisa Sednaoui Dellal w kampanii Zalando jesień-zima 2016/2017 / fot. materiały prasowe

EXCLUSIVE: Najnowsza kampania Zalando na jesień-zimę 2016/2017

Jako pierwsi pokazujemy piękne zdjęcia wizerunkowe z Saskią de Brauw, Veroniką Heilbrunner, Elisą Sednaoui Dellal i Joséphine de La Baume!
08.09.2016

Wszystkie są niezwykle charyzmatyczne, piękne, rozpoznawalne i świetnie ubrane. Każda z nich ma jednak swój własny, charakterystyczny styl, co wielokrotnie doceniały najważniejsze pisma o modzie. Teraz wykorzystał to internetowy gigant Zalando. Ta największa platforma zakupowa w Europie do udziału w swojej najnowszej kampanii na jesień-zimę 2016/2017 zaprosiła Saskię de Brauw, Veronikę Heilbrunner, Elisę Sednaoui Dellal oraz Joséphine de La Baume, które pod hasłem „This is now” na ulicach Berlina prezentują najgorętsze trendy sezonu.

„This is now” to manifest kobiecej siły i portret wyjątkowych kobiet na tle tętniącego życiem miasta. Stanowi on odzwierciedlenie ich osobowości oraz pewności siebie, 
a wszystko to za sprawąwspółczesnego trendu, którego motywem przewodnim jest przepych”, tłumaczy Carsten Hendrich, VP Brand Marketing Zalando.

Nie tylko jako pierwsi pokazujemy Wam najnowszą kampanię, ale także już niebawem na HarpersBazaar.pl przeczytacie wywiad z Saskią de Brauw, z którą spotkaliśmy się w Berlinie w trakcie pierwszej edycji Bread and Butter by Zalando.
Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie