Gigi Hadid w kampanii Reeboka
fot. materiały prasowe

Gigi Hadid w kampanii Reeboka

21-letnia modelka z zupełnie innej strony!
06.10.2016

Podczas fashion weeku w Mediolanie wszyscy byli pod wrażeniem wysportowanej Gigi Hadid – modelka była zmuszona bronić się przed stalkerem gwiazd, Vitalim Sediukiem, który zaatakował ją na ulicy. Teraz chyba nikt już nie wątpi w jej bokserski talent (Hadid powtarza, że to jej ulubiony sport), a jeżeli nawet, to po obejrzeniu najnowszej kampanii reklamowej dla Reeboka #PerfectNever to się na pewno zmieni.

To pierwsza kampania fitness w karierze młodej gwiazdy. Zdjęcia przedstawiają Gigi na ringu bokserskim; możemy podziwiać jej wysportowane ciało, natomiast w krótkim wideo widzimy, jak profesjonalnie wyprowadza ciosy! Modelka mówi, że trening pomaga jej się wyciszyć oraz oczyścić umysł. Wspólnie z Reebokiem chce więc zachęcić wszystkie kobiety do aktywności fizycznej, która pomaga oderwać się od codzienności oraz pozbyć się negatywnej energii.

Cała akcja #PerfectNever rozpoczęła się w lipcu. Pierwszą twarzą została Ronda Rousey, amerykańska mistrzyni sztuk walki, która w filmie nakręconym na potrzeby kampanii zachęca kobiety, by zaakceptowały swoje niedoskonałości.

Zobacz także: 12 piosenek idealnych do ćwiczeń!

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie