Kampania Kas Kryst na jesień-zimę 2016/2017
Kampania Kas Kryst na jesień-zimę 2016/2017 / fot. Daniel Jaroszek

Kampania Kas Kryst na jesień-zimę 2016/2017

Za sprawą zdjęć promujących najnowszą kolekcję projektantka przenosi nas w nostalgiczne klimaty.
14.10.2016

Projektantka Kas Kryst i fotograf Daniel Jaroszek w duecie są gwarancją fenomenalnych zdjęć. Poprzednia kampania streetowej marki Kas Kryst, którą także zrealizowali wspólnie, została doceniona przez Klub Twórców Reklamy KTR. Czy tym razem będzie podobnie? Jest na to szansa.

W poszukiwaniu intrygujących kadrów artyści wybrali się aż do Szkocji – zainspirowani opustoszałymi przedmieściami i dziewiczą przyrodą. Miejsce idealnie oddaje lekko depresyjny nastrój głównych bohaterek kampanii – dwóch przyjaciółek szukających swojego miejsca w świecie (w ich rolach – uznane modelki – Anna Cholewa i Monika Rostek z agencji United For Models). Wszystko idealnie współgra z ubraniami Kas Kryst.

Projektantka pozostała wierna swojej ulubionej czerni, obok której pojawiają się głęboki kobalt oraz srebro i złoto. Tradycyjnie wiele dzieje się także w konstrukcji ubrań – pojawiają się ultramodne przeskalowane rękawy, drapowania, pikowania i liczne falbany. A wszystko to w nowoczesnych, miejskich zestawieniach.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie