Znamy laureatów Fresh Faces 2016!
Urszula Gumieniak / fot. materiały prasowe

Znamy laureatów Fresh Faces 2016!

Druga edycja konkursu dla modelek i modeli zakończona.
30.11.2016

Wczoraj, 29 listopada 2016 roku, odbyła się gala finałowa konkursu Fresh Faces 2016 organizowanego przez Maggie Haese, założycielkę nowojorskiej agencji Magteam Model Management, z myślą o osobach marzących o karierze w modelingu.

W nastrojowym wnętrzu warszawskiej Villi Foksal na specjalnie zaaranżowanym wybiegu zobaczyliśmy 12 dziewczyn i 8 chłopaków, którzy zaprezentowali się m.in. w strojach kąpielowych marki She, garniturach Pako Lorente czy kolekcji Violi Śpiechowicz (w całości wykonanej na tę okazję z tkaniny... z pokrzyw!).

 

Finalistki konkursu w kolekcji Violi Śpiechowicz / fot. materiały prasowe

 

Finaliści w garniturach Pako Lorente / fot. materiały prasowe

Jury, w którym zasiedli Maggie Haese, Iwona Kossman (prezes Marquard Media Polska), Alexa Łuczak (top modelka robiąca karierę w Japonii, podopieczna Magteam Model Management i ambasadorka tegorocznej edycji konkursu), Dai Madea – z tokijskiej agencji IMAGE), Francesca Trosari (agencja Tomorrow z Mediolanu) oraz Federico Superina – z nowojorskiej agencji The Industy Mgmt, przedstawiciel Pier 59 Studios jednogłośnie wybrało 18-letnią Urszulę Gumieniak! To właśnie ona zdobyła główną nagrodę o wartości 50 tys. zł – wyjazd do Nowego Jorku na największy na świecie konkurs talentów IMTA (The International Modeling and Talent Association). Weźmie także udział w prestiżowych sesjach zdjęciowych – dla magazynu Hot Moda oraz w słynnych Pier 59 Studios.

Wśród panów najlepszy okazał się Juri Zvarko. Faworytami internautów zostali Dominika Czudek i Filip Koperski. Najlepszą modelką wybiegową – Gabriela Petrykowska. Za najbardziej fotogeniczne jury uznało natomiast (ex aequo) Katarzynę Pol i Paulinę Rejniak.

Galę poprowadził Conrado Moreno. Czas gościom umiliły także występy Sary Girgis i Dariusza Kordka oraz energetyczny taniec Olivii i Kuby Lucedarskich.

Pojawił się także akcent dobroczynny. Dowiedzieliśmy się, że modelki z agencji Magteam Model Management 1% ze swoich dochodów przekazują Fundacji Dobry Duszek z Radomia, która zapewnia dzieciom z tamtejszych najbiedniejszych rodzin pełnowartościowe posiłki.

Zobacz także: Polki wśród najlepiej zapowiadających się twarzy modelingu!

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie