Paris Jackson nową twarzą Chanel
Paris Jackson / fot. Getty Images

Paris Jackson nową twarzą Chanel

W najnowszej kampanii wygląda jak... młoda Madonna!
20.01.2017

Francuski dom mody zmienia się nie do poznania! Wszystko zaczęło się wraz z nowymi ambasadorkami marki: Willow Smith i Lily-Rose Depp. Marka Chanel zrezygnowała z zatrudniania wielkich ikon mody (wciąż współpracuje z Caroline de Maigret i Kristen Stewart) na rzecz dzieci znanych rodziców, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w świecie muzyki i filmu. Do 17-latki i jej rok starszej koleżanki prawdopodobnie wkrótce dołączy Paris Jackson.

Internet obiegły właśnie zdjęcia córki Michaela Jacksona z planu sesji zdjęciowej w Paryżu. Wiele wskazuje, że to najnowsza kampania Chanel! Uwagę zwracały nie tylko dodatki sygnowane słynny logo, ale także i stylizacje – 19-latka wyglądała w nich bowiem jak młoda Madonna!

Pierwsza reklama w karierze córki Króla Popu zapowiada się więc superciekawie. Zwłaszcza jeśli dorzucimy do tego jeszcze estetykę lat 90., amerykańskie i francuskie flagi, żołnierzy i samą Paris. No właśnie... Chanel nie mogło wymarzyć sobie lepszego imienia dla nowej ambasadorki.

Zobacz także: 23 najbardziej szokujące stylizacje w karierze Madonny!

fot. Getty Images / HarpersBazaar.com

 

J'aime les français, ils sont très amusants pour passer du temps avec.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Paris-Michael K. Jackson (@parisjackson) 18 Sty, 2017 o 10:32 PST

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie