Kolekcja H&M Conscious Exclusive 2017
H&M Conscious Exclusive 2017 / fot. materiały prasowe

Kolekcja H&M Conscious Exclusive 2017

Nie uwierzycie, z czego jest zrobiona!
07.02.2017

Szwedzka marka od lat stawia na ekologię, regularnie projektując kolekcje przyjazne środowisku – od tych do noszenia na co dzień po bardziej luksusowe i eleganckie. Najnowszą z tych ostatnich możemy od dziś podziwiać na zdjęciach i filmach. Światło dzienne ujrzała właśnie zapowiedź kampanii promującej tegoroczną kolekcję Conscious Exclusive, a jej twarzą została sama Natalia Vodianova (to jej debiut dla H&M). Top modelka ubrana jest w zjawiskową pudroworóżową suknię, uszytą ze zwiewnego materiału o nazwie BIONIC, czyli poliestru z... przetworzonych plastikowych odpadów wyrzucanych przez oceany!

 

źródło: YouTube.com


„Nareszcie mamy szansę pokazać, jak wiele możliwości dają ekologiczne materiały”, mówi Pernilla Wohlfahrt, szefowa zespołu projektantów i dyrektor kreatywna H&M, podkreślając, że plisowana suknia jest tego najlepszym przykładem.

Oprócz niej w kolekcji pojawi się wiele ubrań dla kobiet, swobodne stroje wizytowe dla mężczyzn oraz (po raz pierwszy w ramach Conscious Exclusive) odzież dziecięca. Uzupełnieniem będą zapachy na bazie olejków organicznych. Do kupienia od 20 kwietnia w 160 sklepach H&M na świecie oraz online.

Zobacz także: H&M Conscious Exclusive 2016!

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie