Torebka sezonu: Pierce Bag J.W. Anderson
Gosia Boy i Olivia Kijo

Torebka sezonu: Pierce Bag J.W. Anderson

Specjalnie dla HarpersBazaar.pl Olivia Kijo i Gosia Boy pokazują, jak nosić najnowszą it bag.
15.02.2017

Co sezon o miano it bag walczą dziesiątki torebek, jednak tylko nieliczne stają się tymi najbardziej pożądanymi. Pierce Bag od początku wzbudza wielkie emocje, a w gronie wielkich fanek torebki zaprojektowanej przez J.W. Andersona są m.in. modelka Mica Argañaraz, dziennikarka Taylor Tomasi Hill oraz blogerki Camille Charrière i Pernille Teisbaek.

Gosia: „Znakiem rozpoznawczym Andersona są przeskalowane detale. W Pierce Bag jest to zapięcie, przypominające wielki kolczyk septum. Dzięki „przekłutej” klapie tą torebką można „podkręcić” każdą, nawet najprostszą, stylizację”.

Pierce Bag jest dostępna w kilku rozmiarach i w bogatej palecie kolorów: od klasycznych czerni i brązów, przez granat, beże i czerwienie, po odważniejsze: dwukolorowe: czarno-białe, żółto-różowe lub ozdobione ćwiekami.

Olivia: „Mimo ewidentnie zadziornego charakteru to jedna z bardziej uniwersalnych torebek, jakie w ostatnim czasie pojawiły się na wybiegach”. Do najtańszych jednak nie należy. Mała wersja kosztuje 3890 PLN, za większą trzeba zapłacić 4640 PLN.

 

Olivię Kijo (oliviakijo.com) i Gosię Boy (gosiaboy.com) możecie śledzić także na Instagramie: @gosiaboy i @oliviakijo


Zobacz także: It bag, na punkcie której oszalał Instagram!

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie