Wszystko, co warto wiedzieć o pokazie Yeezy Season 5
Kanye West / fot. Getty Images

Moda

Wszystko, co warto wiedzieć o pokazie Yeezy Season 5

Kanye West pokornieje?
16.02.2017

Po początkowych trudnościach, udało się. Kanye West zaprezentował swoją najnowszą kolekcję – Yeezy Season 5 podczas nowojorskiego tygodnia mody. Pokaz miał miejsce wczoraj w Pier 59 Studios. Tym razem obyło się bez sensacji. Ale jest kilka (zaskakujących) rzeczy, które warto wiedzieć.

 

1. Po raz pierwszy na pokazie rapera-projekanta modelki nie wyglądały jak zombie w bandażach i dresach. Czyżby Kanye porzucił charakterystyczną dla siebie estetykę? Bo choć bluz oversize oraz bomberek nie zabrakło, oprócz nich na wybiegu pojawiły się dżinsy (po raz pierwszy u Westa!), kurtki i spodnie w kamuflaż, a nawet bardziej eleganckie propozycje (np. welurowe bluzki z haftami).

 

 

Yeezy Season 5 finale. @kanyewest @sophiachabbott

A post shared by WWD (@wwd) on Feb 15, 2017 at 1:03pm PST

 

2. W finale pokazu Kanye nie pojawił się na wybiegu! Goście podnieśli się z krzeseł dopiero wtedy, gdy wstała Kim Kardashian.

 

3. Elementem scenografii pokazu były wielkie ekrany, na których wyświetlono wideo z modelkami stojącymi na wybiegu jak posągi. Oczywiście ubranymi w Yeezy Season 5.

 

 

4. Hitem z wybiegu okazały się kurtki z nadrukowaną nazwą miasta Calabasas (San Escobar zazdrości!).

 

 

5. Podczas pokazu swą premierę miały nowe sneakersy – Yeezy Boost 350's. Już możecie zacząć ustawiać się w kolejce.

 


6.
W pierwszym rzędzie zasiadły Hailey Baldwin i Lala Anthony.

 

7. Kim Kardashian na pokaz męża przyszła w stylizacji łudząco podobnej do tych, jakie można było zobaczyć na wybiegu. Postawiła na purpurowy total look: dopasowany golf, dresowe spodnie, sznurowane botki i puchówkę.

 

8. Podczas pokazu obowiązywał całkowity zakaz używania komórek. Selfie w pierwszym rzędzie, Insta Stories – wykluczone (jak widać, nie wszyscy przejęli się zakazem)! Oficjalne zdjęcia kolekcji znajdziecie w naszej galerii!

 

 

YEEZY SEASON 5 RULES? @nabildo

A post shared by Complex Style (@complexstyle) on Feb 15, 2017 at 10:16am PST

 

Zobacz także: Kim i Kanye projektują ubranka dla dzieci!

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo