„Paryski Szyk. Look Book!” – nowy bestseller autorek „Paryskiego szyku”.
fot. materiały prasowe

„Paryski Szyk. Look Book!” – nowy bestseller autorek „Paryskiego szyku”.

Na pierwszym miejscu listy The New York Timesa!
11.04.2017

Urządzasz kolację dla przyjaciół, idziesz na spotkanie z chłopakiem, chcesz poprosić szefa o podwyżkę, masz spotkanie z przyszłymi teściami, wybierasz się na obiad z ciocią, która nie czyta magazynów modowych, chcesz wyglądać w banku na osobę „wiarygodną kredytowo”… Na pewno bywasz w takich sytuacjach i stajesz wtedy wobec problemu: w co się ubrać? Dzięki tej bardzo życiowej książce poznasz stylizacyjne sztuczki, jakie stosują paryżanki, by stworzyć odpowiedni look na każdą okazję. Często bazując wyłącznie na ubraniach, które większość z nas ma w swojej szafie... 

Paryski szyk. Look book to bestseller ostatnich dni. Po jego lekturze już nigdy nie powiesz „Nie mam co na siebie włożyć”. Autorką jest Ines de la Fressange – francuska ikona mody i była modelka, muza Karla Lagerfelda. W 1980 roku jako pierwsza modelka na świecie podpisała z Chanel kontrakt na wyłączność (który został zerwany dziewięć lat później, po tym jak Ines i Karl pokłócili się na śmierć i życie, przekreślając łączącą ich latami przyjaźń). W 2010 roku, na specjalne zaproszenie domu mody, Ines pojawiła się jednak na pokazie kolekcji na wiosnę-lato.


Pracowała także dla takich marek, jak: Jean-Paul Gaultier, Halston, Lillie Rubin oraz L'Oreal, a od 1990 roku sama zajmuje się projektowaniem odzieży. W 1992 roku otworzyła butik „Ines de la Fressange” w modnej dzielnicy Paryża. Teraz napisała książkę, która powinna stać się podręcznikiem każdej miłośniczki mody, poszukującej inspiracji na co dzień!

  

 

 Zobacz także: Cara Delevingne napisała powieść!

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie