Caroline de Maigret i Pharell Williams dla Chanel
Pharell Williams / fot. materiały prasowe

Moda

Caroline de Maigret i Pharell Williams dla Chanel

To już ostatnia część wyjątkowej kampanii, a w niej wokalista i francuska it girl!
25.04.2017

Obydwoje są ambasadorami domu mody, a prywatnie przyjaciółmi Karla Lagerfelda, dlatego nie dziwi, że to właśnie ich projektant zaprosił do udziału w kampanii Chanel. W tym roku marka świętuje imieniny swojej założycielki, przypominając, jak naprawdę miała na imię. Chociaż wszyscy zwracali się do niej Coco, nazywała się Gabrielle. W hołdzie projektantce Lagerfeld stworzył linię torebek, sygnowaną tym imieniem. A dom mody Chanel stopniowo odkrywał kolejne etapy kampanii, jej zwieńczeniem były zaś krótkometrażowe filmy. Premiera tych z udziałem Cary Delevingne i Kristen Stewart już się odbyła, teraz czas na wideo z Caroline de Maigret i Pharellem Williamsem.

 

Paryżanka Gabrielle

Czarno-biały film z Caroline de Maigret, modelką oraz francuską it girl, wyreżyserował Olivier Assayas. Wideo nakręcono w haussmannowskim apartamencie w centrum Paryża, towarzyszy mu piosenka Lee Hazlewooda o wdzięcznym tytule The Girls in Paris. Sprawdźcie, czy Caroline udało się uchwycić tajemniczą aurę projektantki!

 

źródło: YouTube.com


Chanel na koncercie

Wideo z muzykiem, autorstwa Antoine'a Carliera, różni się od spokojnego obrazu z Caroline. Pharell Williams szaleje w pustej sali koncertowej z przepasaną przez ramię torebką Chanel. Na koniec spotyka wyjątkowego gościa... Zobaczcie, o co chodzi!

źródło: YouTube.com

 

Lagerfeld zaprojektował biżuterię dla marki Swarovski.

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo