Tylko Kylie taka wpadka ujdzie na sucho? I jeszcze na tym zarobi
fot. Getty Images

Moda

Tylko Kylie taka wpadka ujdzie na sucho? I jeszcze na tym zarobi

Zobaczcie i porównajcie te dwa projekty butów. Co wy na to?
17.05.2017

Kim Kardashian na skutek opublikowania zdjęć z plaży, gdzie widać jej zaawansowany cellulit, straciła 100 tysięcy fanów. Ludzie poczuli się oszukani. gdy okazało się, że jej doskonałe ciało to mit. Kylie Jenner też ostatnio zaliczyła wpadkę, i to do spółki z Kendall. Ale jesteśmy pewne, że od niej fani się nie odwrócą. W końcu to Kylie, której fenomen jest niewytłumaczalny.

 

Kylie lansuje najtrudniejszy kolor manicure

Wpadka Kylie Jenner

Kylie Jenner stworzyła kolekcję dla Pumy Fierce. Najbardziej rozpoznawalnym jej elementem były buty z podniesionym profilem. Od razu je pokochaliśmy, bo wniosły powiew świeżości w kategorii sneakersów do kostki. Jednak rok po premierze sesji wizerunkowej kolekcji Puma Fierce do sklepów trafił niezwykle podobny model buta. Pochodzi on z kolekcji Kendall + Kylie. Siostry nie tylko mocno zainspirowały się pierwowzorem, ale i sprzedają go drożej niż Puma. Nie ma to jak smykałka do interesu, a u nich w rodzinie tego nie brakuje.

Oczywiście można stwierdzić, że buty z kolekcji Kendall + Kylie są po prostu utrzymane w aktualnych trendach i nie są kopią Pumy. Jednak nie trudno dostrzec, na czym polegał ten zabieg marketingowy.

 

Od góry: buty Puma Fierce, buty Kylie + Kendall

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo