Najpiękniejsze stylizacje gwiazd na Festiwalu w Cannes 2017
Elle Fanning / fot. Getty Images

Moda

Najpiękniejsze stylizacje gwiazd na Festiwalu w Cannes 2017

Już można wskazać dominujące trendy!
18.05.2017

Wczoraj rozpoczął się Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes – najważniejsza tego rodzaju impreza na świecie, która rokrocznie na Lazurowe Wybrzeże przyciąga największe gwiazdy kina. Pierwsze z nich już się pojawiły, wśród nich m.in. Marion Cotillard, Julianne Moore, Susan Sarandon, Jessica Chastain czy Michelle Williams. Nie zabrakło także top modelek – Cary Delevingne, Emily Ratajkowski czy Belli Hadid (której piękna sukienka spłatała figla i odsłoniła zbyt wiele). I jak zwykle nie da się uniknąć pytania: która z nich wyglądała najlepiej?

Na razie wybraliśmy 10 stylizacji godnych uwagi – zarówno tych z gali rozpoczęcia Festiwalu, jak i bardziej swobodnych, podejrzanych podczas wydarzeń towarzyszących. Królują proste fasony i szlachetne kolory (czerń, biel i czerwień) – najczęściej noszone przez gwiazdy w wersji total look. Zaobserwować można rozkloszowane nogawki spodni albo rękawy, delikatne bufki i hafty. Wyjątek? Lily-Rose Depp, która postawiła na inspirowaną starożytną Grecją sukienkę Chanel.

 

Najsłynniejsze momenty w historii Festiwalu w Cannes

 

Na razie naszą faworytką jest Elle Fanning, która równie dobrze wyglądała zarówno na czerwonym dywanie, jak i wychodząc z lotniska. Ta dziewczyna zna się na trendach! Czekamy na Nicole Kidman, o której nieoficjalnie mówi się, że jest królową tegorocznego Festiwalu. W konkursie startują aż 4 filmy z jej udziałem!

 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo