Najbardziej pożądane sneakersy tego lata
fot. materiały prasowe

Najbardziej pożądane sneakersy tego lata

Vans współpracuje ze znanym projektantem mody!
14.06.2017

Vans x Marc Jacobs

Po udanej (i bardzo błyszczącej) kolekcji, stworzonej wspólnie z Opening Ceremony – brandem założonym przez dyrektorów artystycznych Kenzo – kultowa marka sneakersów do współpracy zaprosiła kolejnego światowej sławy projektanta. Mowa o samym Marcu Jacobsie, który obok innych artystów ze Stanów Zjednoczonych i Japonii zaprojektował buty dla Vans. A konkretnie wzór na nich, bo wszyscy artyści mieli za zadanie zmierzyć się z jednym modelem – białymi tenisówkami typu slip-on.

Kolekcja bardzo limitowana

Sneakersy będzie jednak bardzo trudno zdobyć – do sprzedaży (16 czerwca) trafią jedynie te projektu Jacobsa (w dodatku tylko 125 par) – i to wyłącznie do sklepów marki w Japonii i Nowym Jorku. Można zarejestrować się także na stronie projektanta, by mieć szansę na wygranie modelu. Za to jeśli już staniecie się jego posiadaczami, wraz z butami dostaniecie także markery firmy Sharpie, którymi według własnego pomysłu możecie pokolorować designerski, graficzny wzór. Będzie więc można samemu zamienić się w artystę!

 

 Gdzie kupić najmodniejsze sneakersy na lato 2017?

 

Buty pokolorowane przez samego Marca Jacobsa / fot. materiały prasowe

Tym, którym nie jest to pisane, pozostaje zajrzeć do naszej galerii i sprawdzić, jaki pomysł na buty mieli pozostali twórcy. Efekty są naprawdę spektakularne!

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie