Dlaczego by nie... przeczytać wakacyjnego numeru Harper's Bazaar
Harper's Bazaar Polska, lipiec-sierpień 2017

Moda

Dlaczego by nie... przeczytać wakacyjnego numeru Harper's Bazaar

Idealna lektura na lato!
20.06.2017

1. Dlaczego by nie... spędzić 24 godzin z top modelką Bellą Hadid – i sprawdzić, gdzie bywa, co jada oraz jakie seriale ogląda, gdy nie może zasnąć?

2. Dlaczego by nie... dać się zauroczyć ekstrawaganckim klapkom, stylowym babouchom i sexy espadrylom, czyli najmodniejszym butom tego lata?

3. Dlaczego by nie... dowiedzieć się, jak nosić różowe stylizacje do pracy i dodać im charakteru?

 

Historia mody w okładkach - to musisz mieć


4. Dlaczego by nie... przeczytać wywiadu z Tildą Swinton, w którym opowiada m.in., dlaczego woli chodzić pod prąd i z jakiego powodu „ma przechlapane” u samego Almodovara?


5. Dlaczego by nie... poznać niezwykłej historii jednej z najciekawszych polskich artystek drugiej połowy XX wieku, Natalii LL? Na pewno znacie jej cykl Sztuka konsumpcyjna, między innymi serię zdjęć z bananem.

6. Dlaczego by nie... wypełnić kosmetyczki najnowszymi kremami z filtrem, olejkami i produktami do letniego makijażu?


7. Dlaczego by nie... zobaczyć Kendall Jenner, gwiazdy naszej okładki, w najbardziej spektakularnych projektach sezonu na bardzo wysmakowanych zdjęciach?


8. Dlaczego by nie... poznać inspirującej, ale i burzliwej historii domu mody Fendi i sprawdzić, jak wśród pięciu temperamentnych sióstr radził sobie Karl Lagerfeld?


9. Dlaczego by nie... zobaczyć na własne oczy rewolucyjnych zdjęć Richarda Avedona i poznać bliżej legendarnego fotografa, regularnie współpracującego z Harper's Bazaar?

10. Dlaczego by nie... skorzystać z naszego kulturalnego przewodnika i planując wakacje, sprawdzić, jakie atrakcje czekają nas w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Gdyni, Szczecinie i na Podlasiu? A będzie się działo!

 

Lipcowo-sierpniowy numer Harper's Bazaar w sprzedaży już 21 czerwca. Do wyboru aż dwie okładki z Kendall Jenner w roli głównej. Którą wybieracie?

 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo