Vansy przeszły prawdziwą metamorfozę! Jeszcze nigdy tak nie wyglądały
Klasyk – Vans Old School / fot. materiały prasowe

Vansy przeszły prawdziwą metamorfozę! Jeszcze nigdy tak nie wyglądały

Nowe oblicze klasyka
12.07.2017

Popularna marka obuwnicza wypuściła właśnie na rynek nowe sneakersy, które w niczym nie przypominają ani ulubionych butów skaterów, ani tenisówek typu slip on, z jakich słynie Vans. Nowy fason – UltraRange przypomina raczej buty, jakie w liceum nosiliśmy na WF-ie albo… modele oferowane przez konkurencję.

 

Dlaczego conversy mają dziurki z boku? Poznajcie prawdziwy powód.

 

Firma Vans nie byłaby jednak sobą, gdyby w nowych sneakersach „nie przemyciła” swoich znaków rozpoznawczych: grubej podeszwy oraz „fali” zdobiącej bok buta i pełniącej niemalże funkcję logo. UltraRange dostępny będzie w bieli, szarości, czerni (z białą „falą”) oraz modnym ostatnio odcieniu millenial pink. I zagwarantuje wygodę chodzenia na różnych rodzajach podłoża – buty sprawdzą się zarówno na miejskich chodnikach, jak i na górskich szlakach. To, jak sama marka przyznaje, milowy krok w jej historii.

 

Najbardziej pożądane sneakersy tego lata

Vans UltraRange / fot. materiały prasowe

 

Choć warto dodać, że Vans już kilka miesięcy wcześniej poczynił próby stworzenia bardziej sportowego niż lifestylowego sneakersa. W efekcie powstał model Iso 2 Rapidweld z wentylującymi dziurkami na nosku.

 

Vans Iso 2 Rapidweld / fot. materiały prasowe

 

Tamtem jednak nie zdobył naszego uznania. Najnowszy podoba nam się o wiele bardziej. Wpisujemy go na listę zakupów.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie