Kanadyjski smoking, czym jest najgorętszy zestaw jesieni?
fot. Imax Tree / Free

Moda

Kanadyjski smoking, czym jest najgorętszy zestaw jesieni?

Dowiedz się więcej o najmodniejszym zestawie sezonu
15.07.2017

 Nie ma chyba nic bardziej amerykańskiego niż denim. A jednak jedna z najgorętszych tendencji na jesień i zimę 2017/2018 nazwana została – kanadyjską. Chodzi oczywiście o kanadyjski smoking, czyli łączenie jeansu z jeansem. Bardzo w stylu total looku Britney i Justina, który niestety wciąż tkwi głęboko w naszej świadomości i nie najlepiej się kojarzy.

Kanadyjski smoking

Zatem jak nosić denim z denimem i wyglądać stylowo? Wbrew pozorom nie jest to wcale takie trudne. Trzeba jedynie pamiętać, by nie zatracić się zbytnio w modzie i pozostać sobą. Jeansowe spodnie z kurtką będą nawiązywać do mody lat 90. Wystarczy połączyć je z białym T-shirtem i zestaw rodem z serialu „Beverly Hills 90210” gotowy.

 

Jeansy z postrzępionymi nogawkami - hit

 

Warto też miksować odcienie jeansu – dzięki temu unikniemy efektu uniformu i nadamy całości świeżość. Pamiętajmy też, że w tym sezonie denim nosimy w stylu haute couture. Jeansowe total looki łączymy więc z bogatą biżuterią i eleganckimi kopertówkami, a talię obowiązkowo ozdabiamy paskiem. W ten sposób nawet oversize'owa kurtka sprzed kilku sezonów zyskuje modny sznyt. 

Odważniejsze fashionistki kanadyjski smoking wynoszą na całkowicie inny poziom. Połączenie spodni jeansowych ze spódnicą lub sukienką z tej tkaniny tworzy look nawiązujący do lat 70. Opcji jest naprawdę wiele. Jesienią 2017 roku po prostu bawimy się denimem. Wszystkie chwyty dozwolone!


fot. Imax Tree / Free

fot. Imax Tree / Free

fot. Imax Tree / Free

fot. Imax Tree / Free

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo