Co mężczyźni sądzą o najnowszych trendach?
fot. ImaxTree / agencja Free

Co mężczyźni sądzą o najnowszych trendach?

Nie mamy dobrych wieści…
17.07.2017

Zdarzyło się Wam kiedyś upolować (w dobrej cenie) ostatni krzyk mody, entuzjastycznie wyszykować się do wyjścia, a następnie usłyszeć od swojego chłopaka zadane drżącym głosem pytanie: „Co Ty na siebie włożyłaś?”. No cóż, mężczyźni nie zawsze znają się na trendach. Nie bez przyczyny słynna fashionistka, Leandra Medine, swojego bloga z ekstremalnie modnymi stylizacjami nazwała Men Reppeler (z ang. odstraszacz mężczyzn)… By oszczędzić Wam rozczarowań, zapytałyśmy więc kilku panów, co sądzą o modnych tego lata ubraniach i dodatkach. Drogie panie, oto werdykt...

 

1. Bluzy z kapturem

„Jeśli bluzy są teraz na czasie, to znaczy, że i my jesteśmy modni”, cieszą się.

fot. ImaxTree / agencja Free

 

2. Gorsety

Wydawałoby się, że uznają je za seksowne. Tymczasem oni pytają: „Czy sens gorsetu nie polega na tym, żeby ukrywać go pod ubraniem?”

fot. ImaxTree / agencja Free 

 

Najgorsze modowe trendy ostatnich dekad.

 

3. Damskie garnitury

Trend wywołuje u panów gęsią skórkę. Przynajmniej u tych, którzy pracują w korporacjach. „Kto z własnej woli chciałby chodzić w garniturze?”, pytają.

fot. zara.com

 

4. Jednoczęściowe kostiumy kąpielowe

Zgodnie stwierdzają, że są sexy! A do tego praktyczne, bo do walizki pakujemy tylko jedną rzecz, a nie dwie.

 

5. Buty imitujące skarpety

„Czy wrzuca się je do pralki?”, pytają. I zastanawiają się, czy aby na pewno można w nich wychodzić z domu.

fot. zara.com

 

6. Torebki-koszyczki

„Kojarzy mi się z dzieciństwem, bo podobne robiliśmy w przedszkolu przed leżakowaniem”, mówi jeden z ankietowanych. A jego koledzy martwią się, że zanim je ze sobą zabierzemy, za każdym razem powinnyśmy sprawdzać prognozę pogody, bo koszyczki wyglądają, jakby miały nikłe szanse w konfrontacji z deszczem.

fot. ImaxTree / agencja Free

 

Ubrania, których nienawidzą mężczyźni.

 

7. Dresowe spodnie z lampasem

„Fajne i wygodne. Taki trend to ja rozumiem”, słyszymy. Ale nie od wszystkich. Część mężczyzn uważa, że to strój idealny na pochmurne dni, które spędzamy na kanapie i przed telewizorem. Albo po północy skaczemy do sklepu po papierosy...

fot. ImaxTree / agencja Free

 

Wniosek jest jeden. By sprostać oczekiwaniom mężczyzn najlepiej chodzić w kostiumie. O ile oczywiście zależy Wam na ich aprobacie.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie