Te kolory będą najmodniejsze w 2018 roku
fot. Getty Images

Moda

Te kolory będą najmodniejsze w 2018 roku

Co zastąpi milenijny róż?
21.07.2017

Najmodniejsze kolory roku 2018

Kreując swoją garderobę, warto się zastanowić, które trendy będą obowiązywać w kolejnych sezonach. My już mamy dla Was listę kolorów najmodniejszych w 2018 roku. Jakie odcienie zastąpią milenijny róż? 

W 2015 roku prym wiodły neutralne odcienie (Trzeba przyznać, że do sukcesu tego trendu przyczynili się państwo Kardashian – West). Rok później na scenę wkroczyły (ponownie) pastele, zaś 2017 należał do intensywnych, elektryzujących barw. Zatem co będzie hitem 2018 roku? 

Baby blue


fot. Imax Tree / Free & Getty Images


Delikatny niebieski został wyparty przez bardziej intensywne. Jednak w 2018 roku wróci. Jeśli macie ochotę, możecie lansować ten odcień już teraz. Gigi Hadid i Rita Ora już go noszą.

Rewolucyjna czerwień


Największa konkurencja dla milenijnego różu. Biorąc pod uwagę nastroje społeczne i polityczne na całym świecie, ten kolor jest odcieniem rewolucji (która nastąpi raczej prędzej niż później). Gotowe?

Zieleń moroStonowany odcień zielonego to najlepsze rozwiązanie na okres między sezonami. W związku z tym, że już od jakiegoś czasu trwa na niego boom, na pewno macie coś w tym kolorze u siebie w szafie. Jeśli jednak dopiero teraz zdecydujecie się na shopping pod banderą moro – oficjalnie możecie uznać ten zakup za usprawiedliwiony.

Mokka

Neutralny odcień brązu wraca na szczyt. Valentino Garavani użył go nawet w swojej kolekcji haute couture. Mokkę pokochał Olivier Rousteing z Balmain i włoski dom mody Bottega Veneta. Przekonane?

Optymistyczny żółtyŻółty uznawany jest za przejaw optymizmu, którego tak teraz potrzebujemy. W końcu dzisiejsze czasy nas nie rozpieszczają, dlatego musimy się jakoś rozweselać, prawda? W 2018 roku kolor żółty będzie występował w bardziej wyblakłej, przeźroczystej wersji. 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo