Ujawniono listę 10 bestsellerowych produktów sezonu
kolaż: redakcja

Moda

Ujawniono listę 10 bestsellerowych produktów sezonu

Co najlepiej sprzedawało się w tym sezonie? Statystyki mówią same za siebie!
11.08.2017

Największe hity sprzedażowe sezonu

To potwierdzone – Gucci jest najbardziej pożądaną marką modową ostatnich miesięcy. Tym samym Alessandro Michele udowadnia, że jego artystyczne wizje silnie wpływają na rynek mody. Na liście znalazło się kilka jego projektów. Na szczycie listy znajdują się ultrakobiece klapki z kwiatowym printem. Wszystko kręci się wokół butów

Generalnie na liście dominuje obuwie – najlepiej sprzedają się designerskie sneakersy, a zwłaszcza od Common Projects, Gucci i Comme des Garçons. Na czasie są też wciąż klapki z logo, co widać i w sieciówkach, i na rynku dóbr luksusowych. Klapki Givenchy nosi Kylie Jenner oraz jej przyrodnie rodzeństwo – Rob i Kourtney Kardashian. Co może tłumaczyć obecność Givenchy na liście.

 

Designerskie plecaki w zastępstwie klasycznych torebek

 

Zaraz po sneakersach i klapkach Gucci uplasowały się czółenka od Saint Laurent ,,Opyum 110” z debiutanckiego pokazu Vaccarello w roli dyrektora YSL . Model na obcasie w kształcie legendarnego logo tego słynnego domu mody (zaprojektował je Adolphe ,,Cassandre” Mauron) to najbardziej pożądane szpilki sezonu.

Sprzedażowe hity Sukienka ,,Serafina” od Diane von Furstenberg to jedna spośród dwóch sukienek w rankingu. Druga doceniona to projekt Gucci, którą nosiły Nicole Kidman i Amal Clooney. Pozostałe pozycje na liście przedmiotów pożądania zajmują dodatki, m.in skórzany pasek z klamrą w kształcie znaku firmowego Gucci. W zestawieniu jest jednak tylko jedna torebka – mała wersja ,,Nile” od Chloé, która wyprzedała się nieomal natychmiast. Zaprojektowała ją jeszcze Clare Waight Keller, która aktualnie pracuje dla domu mody Givenchy (zastąpiła na tym stanowisku Ricarda Tisciego). Może w następnym rankingu znajdzie się jej projekt już pod inną modową banderą? Jak oceniacie listę bestsellerów sezonu wiosenno-letniego? Co Wam podoba się najbardziej?

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie najlepiej sprzedające się produkty w tym sezonie:

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo