Nowa kampania BOLA by Ola Bajer premierowo dla BAZAAR
fot. Michał Pańszczyk / The Dreams

Moda

Nowa kampania BOLA by Ola Bajer premierowo dla BAZAAR

Zobaczcie piękne zdjęcia Michała Pańszczyka
12.08.2017

 Po lookbooku przyszedł czas na wyjątkową kampanię BOLA by Ola Bajer. Premierowo prezentujemy Wam sesję Michała Pańszczyka, która w świetny sposób pokazuje wizję lata 2017 według projektantki.

BOLA by Ola Bajer – kolekcja „Hollow”

Najnowsza kolekcja jest odzwierciedleniem ostatniego roku życia projektantki, a symbolizuje niepokój, niemoc twórczą i wysiłek intelektualny, nieodłącznie związany z procesem kreowania. „Hollow” to również deklaracja, wedle której nawet pozornie obezwładniające i negatywne emocje mogą stać się fundamentem dla tworzenia, a najciekawsze inspiracje podsuwa często codzienność. 

Ola Bajer, pracując nad najnowszą kolekcją, wykorzystała również szereg symboli, wrażeń i wierzeń, z których zrodziła się osobista opowieść o procesie twórczym. Ubrania ozdobione są m.in. perłami, które pomagają, mówiąc w przenośni, „odrodzić się na nowo” lub „zrzucić starą skórę”, czyli jednocześnie zamknąć aktualny etap życia i otworzyć nowy. Innym naturalnym surowcem są kamienie onyksu, zwanego „kamieniem wewnętrznej siły” – jego energia wzmacnia wytrzymałość i odporność przy wykonywaniu trudnych, złożonych zadań czy realizacji przedsięwzięć.

Moje ulubione elementy kolekcji to sukienka i koszula  z z ręcznymi haftami i perłami. Pewnie przez ilość pracy w nie włożone ;) Są to też elementy, które najlepiej, według mnie, odzwierciedlają moje główne założenie kolekcji, w której chciałam połączyć sportowe fasony, wysublimowany każual i wyjątkową energię mody ulicznej. Nie zapominając o ręcznie wyszywanych elementach dodających elegancji i kunsztu. Zależało mi, aby całość stworzyła wrażenie estetycznego niepokoju, który ma pobudzać wyobraźnię i pomagać w kreowaniu własnego stylu”, komentuje Ola Bajer.

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo