7 rzeczy, które warto kupować w dziale męskim
fot. Imax Tree / Free

Moda

7 rzeczy, które warto kupować w dziale męskim

Jeśli już tego nie robicie... zacznijcie koniecznie!
14.08.2017

Noszenie męskich ciuchów jest jak najbardziej na miejscu. Oversize'y są wciąż na czasie, tak samo jak spodnie boyfriendy czy ciężkie, toporne buty. To wszystko można już kupić w damskich wersjach, jednak jest parę rzeczy, których warto szukać w męskich działach.

Czemu warto kupować w męskich sekcjach?

Fasony są bardzo zbliżone w kolekcjach dla obu płci (marynarki, swetry, jeansy, akcesoria skórzane), ale najważniejszym argumentem za kupowaniem męskich ubrań jest... jakość! Tak, w związku z tym, że męskie kolekcje zazwyczaj mają mniej fasonów i mniej wersji kolorystycznych, producenci bardziej inwestują w tkaniny. Oczywiście nie w każdym przypadku tak się dzieje, ale często tak. Może dlatego noszenie swetrów naszych facetów jest takie przyjemne? :-)

Przed Wami lista 7 rzeczy, które warto kupować w dziale dla mężczyzn. Od czego by zacząć? Od wcześniej wspomnianego swetra. Klasyczny krój, oversize'owa forma i dobra jakość – czego chcieć więcej? To samo dotyczy jeansów po chłopaku. Może zamiast kupować spodnie boyfriendy w wersji damskiej, warto znaleźć ich bardziej autentyczną wersję... w ich środowisku naturalnym?

To i wiele więcej znajdziecie w naszej galerii:

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo