Kasius: koszula nie całkiem klasyczna
Kasius / fot. materiały prasowe

Kasius: koszula nie całkiem klasyczna

Szukacie koszuli idealnej? Właśnie znalazłyście!
22.08.2017

Kasia Kucharska, choć z zawodu jest architektem, postanowiła projektować koszule. Polka, ale od zawsze mieszka w Berlinie. Wszystko to nie pozostaje bez wpływu na to, jak wyglądają tworzone przez nią ubrania – eleganckie, a jednocześnie wygodne (w końcu to właśnie na komfort stawiają berlińczycy), proste, ale niepozbawione charakteru, a nawet... poczucia humoru. I bardzo funkcjonalne. Poznajcie jej markę Kasius, specjalizującą się właśnie w koszulach.

 

Bazaar odkrywa – Urchynn: Torebki z duszą

 

Koszula idealna

Jak to na ogół bywa, wszystko zaczęło się od potrzeby – Kasia nie mogła znaleźć dla siebie dobrze skrojonej i właściwie uszytej koszuli. A przecież, jak mówi, to podstawowa i niezbędna część garderoby, jaką każda kobieta powinna mieć ją w swojej szafie. Zaczęła więc projektować – najpierw tylko na własne potrzeby, później także dla znajomych, którzy zachwycili się jej pomysłami. Wejście na kolejny etap było tylko kwestią czasu. Właśnie ruszył sklep online marki. Zajrzyjcie więc na stronę Kasius.net.

Znajdziecie w nim wyłącznie koszule, Kasia wychodzi bowiem z założenia, że warto skupić się na jednej rzeczy, by robić ją dobrze. I jest tego najlepszym przykładem. Jej koszule zwyczajne są tylko pozornie. Zdobią je seksowne wycięcia – wzdłuż rękawów, na linii ramion czy w miejscu karczka, modne w tym sezonie nity (tzw. eyelets) czy metalowe guziczki. Ale ich główny atut to jednak konstrukcja. Znajomość trendów jest widoczna, ale nie nachalna. Kasi zależy bowiem, by jej koszule służyły latami.

Mają pomagać nam w zmaganiu się z codziennymi zadaniami, ułatwiać realizację celów. Za swoje motto Kasia przyjęła bowiem słowa samej Li Edelkoort, która podczas swojej ostatniej wizyty w Berlinie powiedziała „Our clothes work as hard as we do” (nasze ubrania pracują równie ciężko jak my – przyp. red. ). A koszule Kasius stworzone są do zadań specjalnych! Dowód? Rewelacyjne sesje zdjęciowe, które w pełni ukazują ich możliwości. Wow!

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie