Ten dodatek jest teraz hitem! Wiemy, jak noszą go nowojorczycy
fot. ImaxTree / agencja Free

Moda

Ten dodatek jest teraz hitem! Wiemy, jak noszą go nowojorczycy

Zarówno dziewczyny, jak i chłopaki, bo to trend uniseks
11.09.2017

To było do przewidzenia, skoro głowę straciła dla nich nawet Kendall Jenner (a następnie Jared Leto). Zwłaszcza, że wcześniej lansowali je projektanci: Gucci, Chanel, Kenzo, Prada czy Louis Vuitton. Popularne w latach 80. torby-nerki z wybiegu trafiły więc na ulice najbardziej stylowych metropolii – z Nowym Jorkiem na czele.

 

Jak nosić nerki tej jesieni?

I to właśnie jego mieszkańcy wymyślili sposób noszenia saszetek, jakiego dotąd nie było, a na pewno nie na tak wielką skalę. Nie tylko więc zakładają saszetki w pasie, jak trzy dekady temu, ale i przewieszają je przez ramię niczym listonoszkę. Albo noszą w ręku jak inne torebki, trzymając za – maksymalnie wydłużony – pasek. Zajrzyjcie do naszej galerii i zainspirujcie się stylem gości nowojorskiego tygodnia mody. Zwłaszcza, że w sklepach wybór nerek jest ogromny, więc każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie.

 

Wbrew temu, co proponowali projektanci, modne są bowiem nie tylko te ekskluzywne nerki – uszyte z wysokogatunkowych skór i w minimalistycznych formach albo z wyrazistym logo słynnego domu mody. Te bardziej casualowe, sportowe – również. Jakie podobają Wam się najbardziej?

 

Trendy na jesień-zimę 2017/2018 z New York Fashion Week

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo