Najnowsze buty Balenciagi? Sprawdź, może masz je już w domu
fot. kolaż redakcja

Moda

Najnowsze buty Balenciagi? Sprawdź, może masz je już w domu

Buty Balenciaga są hitem internetu, ale wyglądają jak...
13.09.2017

Buty, które aktualnie proponuje Balenciaga, wpisują się w trend modowego absurdu. Mimo że jest w tym niezwykle przemyślana taktyka, dla przeciętnego odbiorcy ten trend będzie niezrozumiały. W końcu moda użytkowa staje się stopniowo nie tyle użytkowa, co – używana…

 

10 rzeczy, jakich nie wiecie o Cristóbalu Balenciadze

Sportowe buty Balenciagi 

Od dawna w trendach są ubrania mające na sobie oznaki użytkowania. Lekko podniszczona skóra czy jeansy z przetarciami to już normalka. Ale nowiutkie buty Balenciagi za 2500 złotych, które wyglądają jak znoszone adidasy po tacie – czy to nie jest lekka przesada?

Najnowszy model tego hiszpańskiego domu mody wygląda jak popularny w latach 90. model adidasów. Widać na nim jakby ślady gry w tenisa (charakterystyczne odcienie rudej cegły), mają mocno związane długie sznurówki i rozbudowaną podeszwę. Musimy przyznać, że nie wyglądają najzgrabniej. 


Buty Balenciaga


W Internecie znów zawrzało, a my się zastanawiamy, kiedy wreszcie ludzie przestaną się dziwić i oburzać ;-) Znoszone buty kosztujące krocie? Okazuje się, że jest na to wielki popyt, a komu się to nie podoba, ewidentnie nie jest targetem produktu. My jednak jesteśmy za tym, by nasze ubrania były nadgryzione zębem czasu w naturalny sposób. Tego rodzaju personalizacja, stworzona laboratoryjnie, nas nie kręci. A Was?

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo