Ta kampania działa na zmysły! Zobaczcie najnowszą sesję polskiej marki Lous
Lous, jesień-zima 2017/18 / fot. Marek Straszewski

Moda

Ta kampania działa na zmysły! Zobaczcie najnowszą sesję polskiej marki Lous

W roli głównej niemiecka modelka o zjawiskowej urodzie, Annabelle Riess
13.09.2017

Na nowości od Lous zawsze czekamy z niecierpliwością. Bo z ubraniami jest trochę tak jak z piosenkami – najbardziej lubimy te, które... znamy najlepiej. A w nowych kolekcjach marki zawsze odnaleźć można fasony, do których już zdążyłyśmy się przyzwyczaić. Nawet od nich uzależnić. Nie inaczej jest tym razem. Kolekcja Lous na jesień-zimę 2017/18 nie bez przyczyny nosi nazwę Cycles. Z okazji swoich piątych urodzin marka powraca bowiem do modeli i kolorów, które jej klientki polubiły najbardziej – sięga po sprawdzone rozwiązania i nadaje im nowy wymiar. Nawiązuje tym samym do cyklów życia oraz, także nie po raz pierwszy, do natury. Widoczna jest też fascynacja kulturą Dalekiego Wschodu.

 

Na ciele modelki, mieszkającej w Berlinie zjawiskowej Annabelle Riess, pojawiają się rysunki nawiązujące do tatuaży Sak Yant powszechnych wśród buddyjskich mnichów (i podpatrzonych przez założycielkę marki Sylwię Antoszkiewicz podczas jednej z podróży). Takim tatuażom przypisywano symboliczne znaczenie – pełniły funkcję amuletu, drogowskazu, który prowadzi przez życie. Dla każdego przygotowywano je więc indywidualnie i poprawiano co roku podczas festiwalu Wai Khru, by wzmocnić ich ochronne właściwości. Na potrzeby najnowszej sesji Lous stworzyła je ilustratorka Sylwia Dębicka (oczywiście w zmywalnej wersji).

 

5 polskich marek, których możecie nie znać, a powinniście

 

Autorem nastrojowych czarno-białych zdjęć jest Marek Straszewski. Co ciekawe, na kilku fotografiach możemy go nawet zobaczyć! To właśnie on partneruje bowiem przepięknej Annabelle. Nie możemy oderwać od nich wzroku. Podobnie jak od ubrań marki. Widziałyście ten kraciasty płaszcz?

 

Kolekcja pojawi się w sprzedaży 20 września. Szukajcie jej w warszawskim butiku przy ul. Nowogrodzkiej 44/14 oraz w sklepie online Lous.pl. Tymczasem zajrzyjcie do naszej galerii. Jesienną kampanię Lous publikujemy jako pierwsi!

 

Cyvonyuk: Modne spojrzenie na klasykę

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo