Te trendy z nowojorskiego tygodnia mody będą za chwilę wszędzie
Carolina Herrera wiosna 2018 / fot. Getty Images

Te trendy z nowojorskiego tygodnia mody będą za chwilę wszędzie

Trendy z NYFW, które za chwilę będą wielkim hitem
16.09.2017

Najnowsze trendy z NYFW

Nowojorski tydzień mody właśnie się zakończył, teraz świat mody przeniósł się do Londynu, gdzie wystartował kolejny fashion week. Po pokazach zostały tysiące zdjęć, które aktualnie analizuje branża. Dziennikarze z całego świat przeglądają wybiegi w poszukiwaniu najczęściej powtarzających się tendencji. Co amerykańska stolica mody lansuje tym razem?

Buty po tacie

Zarówno na wybiegach, jak i na ulicach można było zauważyć pewien trend, który nie wszystkim przypadnie do gustu. Chodzi oczywiście o sportowe buty, które wyglądają jakbyśmy zabrały je swojemu tacie. Koniecznie połączone z... czarnym skarpetami. Wbrew pozorom można je bardzo fajnie wystylizować, a ponadto są niesamowicie wygodne!

 

 

September 21 | #NCLGallery

A post shared by NCL Gallery (@nclgallery) on Sep 14, 2017 at 8:28pm PDT

 

Babcine koszule

Kolejnym trendem, który mocno zaznaczył swoją obecność, była bielizna nocna noszona na co dzień. Chodzi dokładnie o sukienki, które do złudzenia przypominają koszule nocne naszych babć, a nawet prababć. 

 

 

Duet doskonały

Gorącym hitem nowojorskich pokazów było również połączenie dwóch kolorów. Bardzo nieoczywiste, musimy przyznać. Calvin Klein i Carolina Herrera postawili na duet żółtego i różowego. Co Wy na to?

 

 

CK by Raf Simons 2

A post shared by Nuria Calaforra Affair (@calaforranuriaaffair) on Sep 15, 2017 at 1:46am PDT

 

Transparentnie

Ostatnim trendem, któremu specjaliści przepowiadają wielką karierę, są przezroczyste buty. Tak, takie same, jakie kilka lat temu nosiła Kim Kardashian. Są niepraktyczne, wyglądają nieapetycznie (w końcu… parują), ale lansuje je dom mody Oscar de la Renta, a my ufamy modowym zmysłom jego nowych projektantów. Może same się do tych butów przekonamy?

 

 

Oscar de la Renta SS18 #oscardelarenta #ss18 #omg #heels #transparentheells

A post shared by Ionela Luncanu (@_ionelaaaa_) on Sep 15, 2017 at 2:08am PDT

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo