Już mówi się, że to najpiękniejszy pokaz Paris Fashion Week
Saint Laurent, wiosna-lato 2018 / fot. ImaxTree / agencja Free

Moda

Już mówi się, że to najpiękniejszy pokaz Paris Fashion Week

Nie mógł być bardziej paryski!
27.09.2017

Wygląda na to, że pokazy mody zaczynają odzyskiwać swój dawny splendor, znów stając się najważniejszymi wydarzeniami w branży. Dowód? Ostatnie tygodnie mody, które nie przestają nas zaskakiwać. Dotychczas prym wiodła Donatella Versace, która na wybieg zaprosiła legendy modelingu lat 90. Wczoraj jednak doścignęła ją konkurencja.

Paryski pokaz Saint Laurent 

Mowa o marce Saint Laurent, której kolekcję na wiosnę-lato 2018 zaprezentowano wczoraj wieczorem na specjalnie zaaranżowanym wybiegu... pod samą wieżą Eiffela! Wraz z rozpoczęciem show najpopularniejsza budowla Francji zamigotała tysiącem świateł, wzbudzając entuzjazm wśród publiczności. Nie dziwi więc, że relacje z wydarzenia możemy znaleźć dziś na Instagramie.

 

Now THAT is an Instagram moment. @ysl #pfw

A post shared by Tyler McCall (@eiffeltyler) on Sep 26, 2017 at 11:27am PDT

Nie zabrakło też odkrycia ostatniego miesiąca, czyli Kai Gerber, która choć na wybiegu zadebiutowała niewiele wcześniej w Londynie, w Paryżu pojawiła się po raz pierwszy właśnie u Saint Laurent, ubrana w szykowną minisukienkę-bombkę (to kolejny fason z lat 2000., który przeżywać będzie renesans!). Więcej emocji wzbudziła chyba tylko Anja Rubik, która tego dnia wystąpiła w krwistoczerwonej kreacji (na ten sam kolor miała też pomalowane usta) wysadzanej nitami i przewiązanej w talii paskiem. 

 

Poof!@KaiaGerber walks @YSL's #SS18 show at #PFW.#IMGstars

A post shared by IMGmodels (@imgmodels) on Sep 26, 2017 at 12:28pm PDT

Kolekcja Saint Laurent na wiosnę-lato 2018

Aż trudno było skupić uwagę na ubraniach. A trzeba przyznać, że i one były nad wyraz spektakularne. Na wybiegu pojawiły się bowiem bufiaste fasony (nie tylko spódnice, ale też bluzki), warstwy tiulu skontrastowane z lakierowaną skórą, intensywne kolory (czerwień, kobalt, róż), a także okazałe formy z piór, np. zdobione nimi kozaki o długości za kolano! Obok nich wystąpiły także misterne koronki i ekspresyjne wzory – kwiatowe motywy albo paski zebry. Na wybiegu chyba nie mogło dziać się więcej. A to dopiero pierwszy dzień pokazów. Inne marki mają wysoko ustawioną poprzeczkę. My zaś trzymamy rękę na pulsie (śledźcie nas więc na Instagramie :)).

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo