Fashionistki pragną mieć ten T-shirt, bo jest go jedynie 100 sztuk?
fot. Getty Images

Moda

Fashionistki pragną mieć ten T-shirt, bo jest go jedynie 100 sztuk?

W czym tkwi fenomen tej koszulki?
07.10.2017

T-shirt „The Vampire’s Wife” wielkim hitem

Internet wrze. Sienna Miller pojawiła się ostatnio w pewnym T-shircie, który od razu trafił na listy must-have fashionistek. w czym tkwi fenomen koszulki marki „The Vampire’s Wife” (tłum. żona wampira)?

 

Gigi Hadid nosi modne spodnie z H&M

 

Marka stworzona została przez Susie Cave. Nazwisko brzmi znajomo? Nic dziwnego, znana modelka Susie Bick wyszła za mąż za znanego muzyka Nicka Cave'a, przyjmując jego nazwisko. W czasie swojej kariery współpracowała blisko m.in. z Johnem Galliano, Philipem Treacym czy Vivienne Westwood. Na modelkowej emeryturze zajęła się projektowaniem, tworząc brand  „The Vampire’s Wife”. Jej projekty łączą w sobie styl vintage i kochany aktualnie trend „na czarownice”. Wśród jej klientek jest wiele znanych it-girls, nic więc dziwnego, że jej rzeczy mimo bajońskich cen sprzedają się jak świeże bułeczki. Za T-shirt należy zapłacić ok. 600 złotych, za sukienkę 3500 złotych. 

Najbardziej pożądana koszulka „The Vampire’s Wife”

 Projekt stworzony przez Karen Constance i Patricka Wellsa to prosta koszulka z ilustracją dziewczynki trzymającej w ręku ptaszka. Jej wyjątkowość podsycana jest również faktem, że wyprodukowano ją w ilości zaledwie 100 sztuk. Design przypadł do gustu znanym fashionistkom i ifluencerkom. Laura Bailey, Greta Bellamacina, Bay Garnett i wcześniej wspomniana Sienna Miller to tylko niektóre z nich. 

 

 

Love my new T. Thankyou! @thevampireswife @susiecaveofficial

A post shared by Bay Garnett (@baygarnett) on Oct 3, 2017 at 9:48am PDT

 

  

 

The Vampire's Wife t shirt comes in a beautiful gift box. Go to our website for more details. www.thevampireswife.com

A post shared by The Vampire's Wife (@thevampireswife) on Sep 27, 2017 at 4:39am PDT

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo