Tę bieliznę będzie chciała mieć każda z nas
źródło: instagram.com/buro247mx

Moda

Tę bieliznę będzie chciała mieć każda z nas

Dowiedzcie się więcej o kolaboracji Oliviera Rousteinga i Victoria's Secret
05.10.2017

VSxBALMAIN będzie hitem sezonu

Victoria’s Secret ogłosiła właśnie news sezonu! Już niedługo w sprzedaży dostępna będzie limitowana kolekcja zaprojektowana przez Oliviera Rousteinga, dyrektora kreatywnego paryskiego domu mody Balmain.

Rousteing zaprojektował linię, która odzwierciedla nowoczesne i seksowne sylwetki, z których słynie Victoria’s Secret, jednocześnie nadając im niepowtarzalny styl znany z projektów Balmain. Za bazę do stworzenia kolekcji posłużyło dziedzictwo francuskiego domu mody oraz sposób, w jaki kobiety chcą się współcześnie ubierać.

Czego możemy się spodziewać po kolekcji? Będzie piękna, wyrafinowana i niezwykle...pożądana. Jesteśmy pewne, że wyprzeda się zanim trafi do sprzedaży ;)

 

10 rzeczy, które warto wiedzieć o Victoria's Secret

 

Ta ekskluzywna kolekcja VSxBALMAIN to pierwszy projekt amerykańskiej marki bieliźnianej we współpracy z luksusowym domem mody. Olivier Rousteing zaprojektował również sylwetki na tegoroczny VICTORIA’S SECRET FASHION SHOW, który zobaczymy już w listopadzie. Kapsułowa kolekcja VSxBALMAIN obejmie projekty z wybiegu i będzie dostępna w wybranych sklepach Victoria’s Secret od połowy grudnia. 

Pokaz Victoria’s Secret 2017 zostanie sfilmowany w Szanghaju, w Chinach i odtworzony we wtorek, 28 listopada o godzinie 10:00 czasu wschodnioamerykańskiego na kanale CBS Television Network.  

 

 

SO PROUD OF IT #collabalert My BalmainArMy becomes THE ANGELSARMY #staytuned #VSxBALMAIN 11.29.17 @victoriassecret

A post shared by OLIVIER R. (@olivier_rousteing) on Oct 5, 2017 at 7:55am PDT

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo