Latem 2018 zapominamy o shortach, bo powraca kolejny trend z lat 90.
fot. Imax Tree / FREE

Moda

Latem 2018 zapominamy o shortach, bo powraca kolejny trend z lat 90.

Będziecie nosić krótkie legginsy?
09.10.2017

Modne legginsy w wersji mini

Okazuje się, że trend, który od jakiegoś czas lansuje Kim Kardashian, trafił właśnie na światowe wybiegi. Począwszy od wielkiego objawienia mody Virgila Abloha (Off-White), przez Ninę Ricci, na Dion Lee kończąc. Wszyscy podczas pokazów na wiosnę i lato 2018 zaprezentowali krótkie spodenki, które większość z nas nosiła w latach 90. Chodzi oczywiście o krótkie, obcisłe legginsy. Koniecznie 100 proc. lycra ;-)

Czyżby styl Kardashianek był zaraźliwy? A może po prostu tak działa teraz moda? To nie kreatorzy wprowadzają w obieg trendy, którymi inspirują się gwiazdy, tylko na odwrót?

 

Tę bieliznę będzie chciała mieć każda z nas

 

W kolejnym sezonie odżywa właśnie ten trend. Połyskujące krótkie spodenki zastąpią luźne szorty, noszone przez ostatnie, ciepłe sezony. Najbardziej pożądanym zestawem z legginsami w wersji mini są marynarki. Zatem będziemy mogły je nosić również do pracy. Pamiętajcie, by odzwierciedlić look z tamtych lat, musicie postawić na żakiet z szerokimi ramionami. Poduchy są znów w cenie!

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, w jaki sposób projektanci stylizują krótkie legginsy na sezon wiosna i lato 2018:

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo