Julia Roberts zdradziła nam swój ulubiony trend
fot. Getty Images

Moda

Julia Roberts zdradziła nam swój ulubiony trend

Z aktorką spotkaliśmy się niedawno w Weronie
09.10.2017

Ambasadorka Calzedonii na konferencji prasowej

Hollywoodzka aktorka i zdobywczyni Oskara przyjechała do miasta miłości specjalnie na pokaz jesiennej kolekcji Calzedonii, której od czterech lat jest ambasadorką. Na zorganizowanej przy okazji wydarzenia konferencji prasowej rozmawialiśmy m.in. o współpracy z włoską marką i Cudownym chłopcu – nowej produkcji, w którym aktorka zagrała jedną z głównych ról (w polskich kinach od 19 stycznia 2018). Nie zabrakło oczywiście tematów związanych z modą. Julia zapytana o to w czym czuje się najlepiej podczas oficjalnych wydarzeń na czerwonym dywanie wskazała…męskie garnitury. Ubrania wyjęte rodem z męskiej szafy po raz pierwszy pokazał Julii Giorgio Armani.

 

fot. Getty Images

 

„Giorgio był pierwszym projektantem, z którym poczułam więź. Zawsze byłam pod wrażeniem męskiej garderoby i pewnie dlatego to co robił w latach 80. tak na mnie podziałało”, wspomina aktorka.

 

 

fot. Getty Images

 

Dziś do grona jej ulubionych projektantów należy również Riccardo Tisci: ”On mnie rozumie, wie co lubię nosić, podoba mi się sposób w jaki widzi mnie w swoich projektach”.

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo