5 modowych „brzydactw”, które będą nosić wszystkie fashionistki
fot. Imax Tree / FREE

5 modowych „brzydactw”, które będą nosić wszystkie fashionistki

Koniecznie zapoznaj się z tą listą
11.10.2017

Chociaż rzeczy, o których mowa w tym tekście są w przyszłorocznych trendach, to gwarantujemy, że będzie je widać wszędzie już za chwilę. A nawet... szybciej! W końcu siatki czy torebki na pas popularne są już od jakiegoś czasu, zaś wiosną i latem 2018 będą wręcz... obowiązkowe!

Poznajcie 5 rzeczy, które będą hitem wiosny 2018

Z wybiegów wiele rzeczy szybko trafia na ulice. Niezwykle łatwy dostęp mediów bardzo przyśpieszył ten proces. Nie trzeba czekać na wydanie ekskluzywnego żurnala, by być na bieżąco. Wystarczy wejść na Instagrama lub HarpersBazaar.pl ;-)

Zatem, co specjaliści od wizerunku przewidują, że będzie wielkim hitem? Przede wszystkim sportowe buty, które wyglądają jak te znoszone wyciągnięte ze strychu. Pisałyśmy już o adidasach zaprojektowanych przez Balenciagę, które wzbudzają wiele negatywnych emocji. Buty, które wyglądają jakby miały dekadę, a kosztują krocie? Jeśli nie macie na zbyciu kilku tysięcy wystarczy poszukać starych butów sportowych, które nosiłyście... w podstawówce. 

 

Buty sportowe od Balenciagi – hit czy kit?

 

Oprócz tego do łask wracają gumki do włosów, które ostatnio mogłyśmy oglądać... w filmach z lat 80. Grube frotki będą jednym z najmodniejszych gadżetów do włosów. Teraz możemy o nich myśleć, jak o brzydactwie, ale na pewno wiele z Was się do nich przekona. Tak to już działa, to tylko kwestia czasu. Jedno jest pewne. Wiosną i latem 2018 królować będą... znów, lata 90. Co Wy na to?

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jakie inne „brzydactwa” trafią na listę must-have wiosny 2018:

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo