Planujesz ślub w 2018 roku? Poznaj najmocniejsze trendy
fot. Imax Tree / FREE

Planujesz ślub w 2018 roku? Poznaj najmocniejsze trendy

Zakończył się tydzień mody ślubnej i mamy dla Was krótki raport z trendami
12.10.2017

Moda ślubna na rok 2018

Zakończył się miesiąc... tygodni mody :) również tych ślubnych. Topowi projektanci tacy jak: Naeem Khaan, Marchesa, Lela Rose, Monique L'huillier czy Justin Alexander zaprezentowali swoją wizję Panny Młodej na rok 2018. Jakie nowinki pojawiały się na wybiegach?

Wybrałyśmy dla Was pięć najczęściej powtarzających się tendencji, które dla wielu mogą okazać się całkowitymi nowościami. Zaliczyć do nich można między innymi biżuterię w rozmiarze maxi, z fokusem na kolczyki. Okazuje się, że zazwyczaj subtelne akcesoria w tym roku wychodzą na pierwszy plan. 

 

Perfumy jakich w dniu ślubu użyła księżna Diana?

 

Hitem ślubnych wybiegów były również ozdobne rękawy. Podobnie jak w modzie ulicznej, projektanci postawili w tym przypadku na pełną ekstrawagancję. Bufki, kokardy – rękawy są mocną stroną projektów. Podobnie jak detale. W tym sezonie designerzy ozdabiają swoje suknie ślubne kwiatowymi (czasem biżuteryjnymi) aplikacjami – najlepiej w wersji 3D. Wypukłe, widoczne i w stylu haute couture. 

Oprócz tego mocnym trendem okazały się również... pióra. Strusie dodatki wdoczne były w różnych wesjach na niemal większości pokazów podczas Bridal Fashion Weeks. A co jeszcze będzie modne?

Zajrzyjcie do naszej galerii:

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo