4 stylizacyjne triki z „Seksu w wielkim mieście”, które będą hitem w 2018
fot. Getty Images

Moda

4 stylizacyjne triki z „Seksu w wielkim mieście”, które będą hitem w 2018

Uczymy się od najlepszych
17.10.2017

Modowe triki podpatrzone u Carrie Bradshaw

Nikogo chyba nie dziwi, że Carrie Bradshaw i jej kumpele z „Seksu w wielkim mieście” wciąż inspirują. Przecież nowojorski styl, który łączy w sobie elegancję, ekstrawagancję i... ekscentryzm nie wychodzi z mody. Sarah Jessica Parker wykreowała postać, która – jak Holly Golightly grana przez Audrey Hepburn – nigdy nie wyjdzie z mody. A dziękować za to należy kostiumografce Patricii Field, której modowe szaleństwa stworzyły nową jakość.

W tym sezonie, ale w kolejnych również, więcej znaczy lepiej. Wyrażamy siebie poprzez odważne stylizacje, niecodzienne połączenia i nonszalancję. Tak właśnie ubierała się Carrie Bradshaw. A my wybrałyśmy 4 looki, które totalnie wpisują się w najnowsze trendy. Zatem co powinnyśmy nosić zimą 2018? Zdziwicie się, na jakie triki stylizacyjne stawiają specjaliści.

1. Futro+


fot. Getty Images


fot. Getty Images

 

Zestaw futro i gołe nogi? U nas jest to wręcz niemożliwe, w końcu idzie zima stulecia. Carrie Bradshaw nosiła ekstrawaganckie futra w połączeniu z delikatnym szpilkami lub klapkami typu mules. No i koniecznie gołe nogi! Kobietom, które boją się zimna, proponujemy miks, np. eleganckie futro ze… spodniami dresowymi lub piżamą! :p

2. Szpilki księżniczki

fot. Getty Images

 

Carrie słynęła z miłości do pięknych butów. W 2018 my również kochamy je miłością wyjątkową. W szczególności te brokatowe, złote, srebrne i świecące światłem odbitym...

3. Sportowa elegancja

 

 fot. Getty Images

Kolejnym hitem z poradnika stylizacji Carrie jest połączenie obuwia sportowego z... eleganckim płaszczem. Bardzo w stylu lat 80. Kontrolowana ekstrawagancja, a do tego połączona z komfortem noszenia.

4. Asymetria

 

 fot. Getty Images

 

Nie każda może ją kochać, ale w 2018 ubrania w stylu lat 2000. będą bardzo hot. 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo