Nowe logo Valentino będzie dla Was zaskoczeniem
źródło: Instagram.com/maisonvalentino

Moda

Nowe logo Valentino będzie dla Was zaskoczeniem

Zwłaszcza, jeśli macie mniej niż 30 lat
16.10.2017

Na fali powrotu mody na logomanię, zapoczątkowaną niedawno przez Saint Laurent, także legendarny włoski dom mody uczynił gwiazdą swojej nowej kolekcji... znak graficzny.

„VLNT” – taki właśnie napis zagościł na ubraniach i dodatkach z linii Resort 2018 zaprezentowanej szerokiej publiczności w maju tego roku. A teraz także pojawił się w kolekcji na wiosnę-lato 2018 (m.in. na torebkach).

Z sentymentu do lat 80. i 90.

Dyrektor artystyczny Valentino – Pierpaolo Piccioli, tworząc nowe logo postanowił nawiązać do tego używanego przez markę na przełomie lat 80. i 90. Wcale nas to nie dziwi, w końcu to właśnie ta epoka przeżywa swój wielki come back! I idealnie podkreśla sportowy charakter kolekcji, w której skład wchodzą m.in. czapki baseballówki, kombinezony, T-shirty, sneakersy i stroje w sam raz na siłownię, a także... akcesoria do ćwiczeń, np. maty do jogi. Czy to nie najlepsza zachęta do tego, by jesienią zadbać o formę?

 

Były modne w latach 80., teraz powracają!

Valentino uruchamia swoje pop-up shopy

Kolekcję Resort 2018, w której oprócz ubrań sportowych znajdziemy także romantyczne sukienki z falbanami oraz... szpilki, będzie można kupić online (od 26 października) oraz w pop-up shopach marki specjalnie otwartych w tym celu w czterech miastach świata: Nowym Jorku, Mediolanie, Hongkongu oraz Tokio. Oczywiście trzeba będzie się śpieszyć, bo zgodnie z formułą sklepów, otwarte będą tylko przez jakiś czas. Do biegu, gotowi, start!

fot. valentino.com

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo