Cara Delevingne zdradza przepis na idealną stylizację na świąteczną imprezę
fot. Getty Images

Moda

Cara Delevingne zdradza przepis na idealną stylizację na świąteczną imprezę

Oraz czy nosi świąteczne swetry
11.11.2017

Choć modeling porzuciła na rzecz aktorstwa (a ostatnio także pisarstwa) tym razem zrobiła wyjątek i wzięła udział w wyjątkowej, bo świątecznej kampanii marki Jimmy Choo. Cara Delevingne, bo o niej mowa, w krótkim wideo marki pojawiła się w skąpej czerwonej sukience i brokatowych botkach, a kamera śledziła ją w drodze do klubu na świąteczną imprezę. Czy prywatnie ubrałaby się tak samo? Wiele na to wskazuje.

źródło: YouTube.com

 

Cara Delevingne – 10 faktów, które musicie znać

 

Jak ubrać się na świąteczną imprezę?

W jednym z ostatnich wywiadów influencerka zdradziła bowiem, że kompletując stylizację na świąteczną imprezę, nie lubi się ograniczać. „W tej kwestii jestem maksymalistką” – wyznała. „Brokat, połysk, boa z piór, a do tego czapka Mikołaja i zabawne okulary” – wylicza rzeczy, z którymi w okresie „śledzików” właściwie się nie rozstaje. „Uwielbiam się przebierać, a idąc na przyjęcie mam także w zanadrzu gadżety dla moich znajomych” – dodaje. „To taki czas w roku, kiedy bardziej niż o szykowny wygląd, chodzi o dobrą zabawę. Lubię włożyć strój elfa albo renifera. A do cekinowej sukienki dobieram... czerwony nos, rogi, albo coś równie śmiesznego”.

 

Czy wypada nosić świąteczny sweter?

Cara przyznaje też, że lubi świąteczne swetry, nawet te najbardziej obciachowe. „W końcu to czas, który spędzamy głównie z rodziną. Możemy sobie pozwolić, by wyglądać głupio”. Czujecie się rozgrzeszone? My tak!

 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo