Jeśli nosicie tylko czerń, ta bielizna Wam się spodoba!
Sinuous Sisters / fot. Ziarnecki

Jeśli nosicie tylko czerń, ta bielizna Wam się spodoba!

Poznajcie Sinuous Sisters – nową markę na polskim rynku
04.12.2017

Sinuous Sisters – nowa polska marka bieliźniarska

Kobieca i zmysłowa, a jednocześnie odważna i z charakterem – taka jest bielizna Sinuous Sisters – polskiej marki, która na rynku zadebiutowała w tym roku.

 

Na tę kolekcję czekają wszyscy. A my zaglądamy za kulisy jej powstawania

 

Jej założycielka, Agnieszka Szuran, z zawodu jest architektem. Stąd pewnie inspiracja minimalizmem i geometrią. Oraz dbałość o najmniejsze detale. Figom, biustonoszom i nocnym koszulkom nie brak oryginalności – zdobią je misterne koronki, zaskakujące wycięcia i tworzące intrygujące kompozycje paski. Króluje czerń (co akurat nas nie zaskakuje, jeśli weźmiemy pod uwagę, kim z wykształcenia jest projektantka). „To kolor, który skrywa w sobie tajemnicę, a przy tym jest szlachetny” – mówi. „Wspaniale kontrastuje ze skórą, tworząc na sylwetce swoistą grę światła i cienia” – dodaje. Podkreślając przy okazji, że tworzy dla kobiet silnych i świadomych siebie i swojej kobiecości. A bielizna Sinuous Sisters ma tę pewność siebie podkreślić, przy okazji pozwalając czuć się pięknie i… komfortowo.

 

Jak często powinnaś prać biustonosze?

 

Debiutancka kolekcja marki to efekt wielomiesięcznej pracy. Dokładnej analizy standardowych krojów bielizny oraz ich historii, a także refleksji nad współczesnymi kobiecymi pragnieniami. W rezultacie powstało kilka nietuzinkowych kompletów, silnie działających na zmysły. Przekonajcie się, zaglądając do naszej galerii. Albo na instagramowy profil marki – @sinuoussisters, gdzie oprócz czasem prowokacyjnych, czasem subtelnych zdjęć, znajdziecie także inspirujące hasła. Nasze ulubione – She is addictive because she possesses a pure heart and a dirty mind. Chyba najlepiej oddaje ducha marki!

 

I was born to be real, not to be perfect.

A post shared by sinuoussisters (@sinuoussisters) on Aug 31, 2017 at 3:25am PDT

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie