15 hitów od polskich projektantów, które chcemy mieć
kolaż redakcji

Moda

15 hitów od polskich projektantów, które chcemy mieć

Wybór redakcji, czyli co wpadło nam w oko?
05.12.2017

Hity od polskich projektantów 

Zajrzałyśmy do oferty polskich projektantów w poszukiwaniu prawdziwych perełek. Jak zwykle udało się. Jednak nie chcąc popadać w totalne szaleństwo (tym bardziej w okresie przedświątecznym), ograniczyłyśmy się do 15 hitów. Zobaczcie zatem, co zwróciło naszą uwagę.

Jeśli święta, to świąteczne kolekcje, wśród nich nie mogło zabraknąć Łukasza Jemioła, który już terz wprawia nas w doskonały nastrój. Obok gwiazdkowych bluz i T-shirtów, na uwagę zasługują włóczkowe dzieła sztuki. Szymańska Knitwear, MLE Collection, czyli linia stworzona przez Kasię Tusk, The Odderside czy znane i kochane Roboty Ręczne zaspokoją wasze wełniane marzenia. W końcu zimą najchętniej owinęłybyśmy się kilometrami cieplutkiej wełny...

 

Świąteczny hit z niebieskiej torby Ikea

 

Anka Krystyniak ma coraz silniejszą pozycję na polskim rynku. Jej biżuteria jest rozpoznawalna. My jednak nie wybrałyśmy charakterystycznych dla niej „maryjek”, a piękną bransoletę w kształcie liści laurowych.

Obok swetrów, biżuterii i świątecznych hitów do naszego zestawienia trafiły boskie satynowe slippersy z futerkiem od Loft37 – fantastyczny pomysł na prezent mikołajkowy dla każdej fashionistki. T-Shirt od Janina Warsaw z niezwykle aktualnym hasłem i doskonały płaszcz z futrzanymi rękawami od Vicher.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie gdzie i za ile kupicie nasze hity.

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo