Jeśli kochacie Kate Moss równie mocno jak my, koniecznie musicie zobaczyć tę kampanię
źródło: Instagram.com/ysl

Moda

Jeśli kochacie Kate Moss równie mocno jak my, koniecznie musicie zobaczyć tę kampanię

Top modelka udowadnia, że wciąż jest numerem 1 w branży!
06.12.2017

Podczas gdy Cindy Crawford przekazała pałeczkę swojej córce Kai Gerber, jej koleżanka po fachu, Kate Moss nie zamierza zwalniać tempa. Udowadniając, że to właśnie ona od lat 90. aż do teraz jest niekwestionowaną królową wśród modelek. Czy ktoś kiedykolwiek miał wątpliwości?

 

Czego nie wiecie o Kate Moss?

 

Kate Moss w kampanii Saint Laurent na wiosnę-lato 2018

Odkąd jako nastolatka zadebiutowała na łamach Harper's Bazaar, a następnie została twarzą niezwykle odważnej (zwłaszcza jak na tamte czasy) kampanii Calvina Kleina, kiedy tylko się pojawia wciąż wzbudza ogromne emocje. W tym roku, mimo 43 lat na karku (czyli wieku, w którym modelki na ogół są już na emeryturze), pojawiła się na billboardach promujących wejście na brytyjski rynek polskiej marki Reserved, a teraz... została gwiazdą kampanii Saint Laurent na wiosnę-lato 2018. I trzeba przyznać, że wygląda wprost zjawiskowo! I, jak to ona, nonszalancko jednocześnie.

 

Kate Moss – 10 faktów, które musicie znać

 

Najnowszymi, czarno-białymi zdjęciami autorstwa Davida Simsa francuski dom mody pochwalił się na swoim Instagramie. Publikując tam także krótkie wideo uzupełniające kampanię (w reżyserii Nathalie Canguilhem). A my nie możemy oderwać od nich wzroku. Zresztą, przekonajcie się same! Czy niebawem, Kate, która fanką Saint Laurent jest także prywatnie (zwłaszcza odkąd stery objął Heidi Slimane) pojawi się także na wybiegu? Mamy taką nadzieję.

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo