Ten sweter pomoże Wam przetrwać zimę
fot. dukyana.com

Ten sweter pomoże Wam przetrwać zimę

Mogłybyśmy chodzić w nim cały czas!
07.12.2017

Moda na ręcznie zrobione na drutach swetry i akcesoria trwa w najlepsze! Zwłaszcza, że na dworze robi się coraz chłodniej. Tym bardziej cieszy nas nasze ostatnie znalezisko z Internetu. Zmarzlaki, to coś dla Was!

 

Jak wygląda najpopularniejszy sweter sezonu?

 

Sweter–gigant to must-have na zimę 2017

Nie wiadomo do końca czy to (ultrawysoki) komin czy też sweter, najważniejsze jest bowiem to, że pozwala otulić się nim w całości! Jeśli więc Waszym największym marzeniem jest spędzić zimę w łóżku pod kołdrą, oto najlepsza alternatywa (w końcu nie można całkiem stracić kontaktu ze światem ;)).

 

To pomysł bułgarskiej marki Dukyana, która specjalizuje się właśnie w ręcznej roboty wełnianych (w tym moherowych) swetrach i sukienkach (w końcu to hit tego sezonu!). Które nierzadko przyjmują fasony oversize. Tak jak właśnie swetro-szal, który w sklepie online marki (a konkretnie za pośrednictwem platformy sprzedażowej poświęconej rękodziełu, Etsy.com) kupicie za 280 dolarów. Nie od razu jednak, bo na jego wykonanie będziecie musiały poczekać prawie dwa tygodnie – tyle czasu zajmuje bowiem jego zrobienie. Niewątpliwie warto, bo sweter jest kwintesencją aktualnych trendów. A przy tym jest ponadczasowy. No i pozwoli Wam przeżyć do wiosny. Co o nim myślicie?

 

Nosili je Grace Kelly, Kurt Cobain i... Pieńkowa Dama. Teraz będziemy nosić je i my!

fot. dukyana.com

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie