6 trendów zaręczynowych na rok 2018
fot. Getty Images

6 trendów zaręczynowych na rok 2018

Jakie pierścionki zaręczynowe będą najmodniejsze?
17.12.2017

 

Pierścionki zaręczynowe to niezwykle indywidualna sprawa. Zależnie od stylu, sytuacji finansowej czy trendów kobiety pragną czego innego innego. Wiele kobiet stawia na klasykę, nie zwracając uwagi na najnowsze tendencje. Jest też wiele takich, które po prostu chcą być na czasie. Do jakich zaliczasz się Ty?

 

Stylizacja i pierścionek zaręczynowy Meghan Markle

 

Co roku na rynku pojawiają się nowinki, które od razu stają się wielkim hitem. Przyszłe narzeczone marzą o modelach, które noszą wielkie gwiazdy (teraz prawdopodobnie wśród nich prym wiedzie Meghan Markle). Są wśród nich też takie, które szukają czegoś ultramodnego i w trendach. Dla tych właśnie mamy najgorętsze tendencje na przyszły rok.

Szukacie inspiracji? Zobaczcie najnowsze trendy przedślubne na rok 2018

1. Jednym z hitów przyszłego roku są pierścionki o otwartej formie. Nowoczesne, wyjątkowe i niecodzienne. Ten model ma być podobno niezwykle popularny przez najbliższe lata.

 

 

2. Prosta forma z unikatowym kamieniem. Kielich z jednym kamieniem, w trend wpisują się również kolorowe wersje z półszlachetnym wypełnieniem.

 

3. Do niecodziennych trendów zaręczynowych zaliczają się obrączki. Wysadzane kamieniami i z grawerowaną dedykacją są nowoczesną formą pierścionków zaręczynowych. Specjalnie dla tych, którzy w narzeczeństwie chcą spędzić dłuższy czas.

 

 

4. Kolorowe kamienie półszlachetne. Zamiast diamentów postaw na coś bardziej wyjątkowego, morganity, aleksandryty czy cytryny. Kolorowe kamienie są bardzo w trendach.5. Jedną z nowoczesnych form w trendach na 2018 rok jest kształt litery „v”, czyli szewronu.

 

6. A na koniec różowe złoto. Ten odcień kruszcu będzie niezwykle popularny w 2018 roku. Ktoś się skusi?

 

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie