Poznaj 4 największe trendy sezonu karnawałowego
fot. Imax Tree

Poznaj 4 największe trendy sezonu karnawałowego

Co nosić, by dobrze wyglądać na sylwestra i w karnawale?
18.12.2017

Moda na karnawał 2018

Zastanawiałyście się, co ciekawego można założyć na tegorocznego sylwestra? Małą czarną, cekinową sukienkę, smokingowy żakiet lub koronkową kreację? Oczywiście, wszystko jest dobre, w czym czujecie się dobrze, ale może warto sprawdzić, co specjaliści myślą na ten temat?

 

1. Według amerykańskiego Harper's Bazaar na pierwszy plan wychodzą 4 najsilniejsze tendencje. Jedną z nich jest oczywiście welur. Połyskująca tkanina zastępuje (chociaż tylko w części) nieśmiertelne cekiny. Welur nosimy w najróżniejszych kolorach, włącznie z żółtym. Sylwester w tym roku nie ogranicza się do stonowanych odcieni.

 


fot. Imax Tree / FREE

 

2. Jak już o cekinach mowa, w sylwestra 2018 nie zabraknie ich również. Cekiny nosimy od stóp do głów. Nieważne czy jest to seksowna mini czy długa kreacja – ma być błyszcząco!

 


fot. Imax Tree / FREE

 

3. Kolejnym hitem sezonu karnawałowego są garnitury. Męski styl jest wciąż na czasie, w szczególności w karnawale. Dla nas to zbawienie, bo polski karnawał wiąże się z bardzo niskimi temperaturami, które łatwiej przetrwamy w spodniach niż w mini.

 


fot. Imax Tree / FREE

 

4. A na koniec biżuteria. Karnawał 2018 przejmują lata 80. i kiczowate disco. Wielkie koła w tamtym klimacie będą must-have sezonu imprezowego.

 

 
fot. Imax Tree / FREE

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie