Dlaczego warto powitać Nowy Rok z najnowszym numerem Harper's Bazaar
Harper's Bazaar, numer styczeń-luty 2018

Dlaczego warto powitać Nowy Rok z najnowszym numerem Harper's Bazaar

Dlaczego by nie...
21.12.2017

Dlaczego by nie... z okładkową gwiazdą, Angeliną Jolie wybrać się do Nambii i zjeść podwieczorek w towarzystwie dzikich gepardów?

 

Dlaczego by nie... spędzić 24 godzin z Adrianą Limą, supermodelką i aniołkiem Victoria's Secret?

 

Dlaczego by nie... poznać czterech polskich reżyserek – Anny Zameckiej, Kingi Dębskiej, Urszuli Antoniak i Anny Jadowskiej – zanim w 2018 roku wybierzemy się do kina na ich filmy?

 

Dlaczego by nie... sprawdzić, jak oswoić przezroczystości i nosić je na co dzień (nawet do pracy!)?

 

Dlaczego by nie... nauczyć się kreowania własnego wizerunku od największej gwiazdy kina i femme fatale lat 40., Marlene Dietrich?

 

Dlaczego by nie... dowiedzieć się, co takiego zrobił Demna Gvasalia, dyrektor artystyczny Balenciagi, że pod jego rządami hiszpański dom mody stał się najbardziej pożądaną marką świata?

 

Dlaczego by nie... docenić polskiego folkloru i ubrać się lepiej niż na największych światowych wybiegach (i w świetnym stylu przetrwać nawet największe mrozy)?

 

Dlaczego by nie...rzucić wszystkiego i... polecieć na Sri Lankę, a potem do Indii, jak bohater jednego z naszych wywiadów, Leszek Możdżer?

 

Dlaczego by nie... odkryć, na czym polega fenomen Leonarda da Vinci, który 499 lat po swojej śmierci, wciąż trzęsie światem sztuki?

 

Dlaczego by nie... już teraz zaplanować urlopu – na Zanzibarze, w Toskanii, prowincji Junnan, Norwegii albo Japonii?

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie