Wyglądają jak pożyczone od dziadka, a to właśnie one królowały na wybiegach
Au Jour Le Jour, jesień-zima 2017/18 / fot. ImaxTree / agencja Free

Wyglądają jak pożyczone od dziadka, a to właśnie one królowały na wybiegach

To jeden z najmodniejszych fasonów tej zimy!
25.12.2017

Modne swetry na jesień-zimę 2017

Choć wyglądają jak te, do których od lat przywiązany jest Twój dziadek, to właśnie one królowały na największych światowych wybiegach. Na jesień-zimę 2017/2018 lansowali je m.in. Au Jour Le Jour, Lacoste, Pholosophy, House of Holland, J. Crew, Burberry a nawet Prada! Mowa o wełnianych kardiganach – pozornie zwyczajnych, a jednak mocno pożądanych, szczególnie gdy temperatura na zewnątrz spada poniżej zera.

 

Hit sezonu: Kardigany Alanui

 

Jak wyglądają najmodniejsze kardigany?

Najmodniejsze modele przyjmują fasony oversize (w końcu chodzi o to, by całkiem się w nich schować) i mają charakter retro. Stąd zdobiące je zapożyczone z lat 70. wzory oraz kolorystyka inspirowana kamieniami szlachetnymi i orientalnymi przyprawami. Najmodniejsze odcienie? Szmaragdowy, kobaltowy, szafranowy czy... cynamonowy. Choć nie brak także typowych klasyków – monochromatycznych i stonowanych. 

 

Ciepłe i miękkie pomogą przetrwać zimę, warto w nie zainwestować (zwłaszcza, że niebawem przeceny). W końcu kardigany są ponadczasowe! W latach 50. z zamiłowania do nich słynęły choćby Grace Kelly czy Elisabeth Taylor. Zajrzyjcie więc do naszej galerii, w poszukiwaniu swojego ideału. Czekają tam na Was zarówno propozycje popularnych sieciówek, takich jak Zara czy Mango, jak i projekty młodych polskich projektantów. Każdy znajdzie więc coś dla siebie.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie